12 Labours of Hercules VIII: How I Met Megara Full İndir Oyun indir

12 HERCULES'in 12 emekçisi VIII: Megara full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumdalarla nasıl tanıştım. 12 HERCULES'in Etiketi VIII: Megara'yla nasıl tanıştım - bir gün Herkül kıyı üzerine sobbed bir kız gördü. Genç yabancıya kız kardeşi ve sevgili kedinin sonra kaçırıldığını söyledi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: jetdogs stüdyoları, yakınlaştırma oyunları

Publisher: Jetdogs Studios

sürüm tarihi: 26 Aralık, 2018

tür: strateji, macera

Herkül'in gençliğinde nasıl göründüğünü öğrenmek ister misiniz? MegaRA'nın sevgisini nasıl kazandı ve bir kahraman oldun?

onun ilk macerası neydi? Terrific Time Management oyunu oyna "12 Herküller Lekanları: Megara ile nasıl tanıştım"!

Bu şekilde mumyalar ve minotaur, Mısır piramitleri ve yıkık thebes kasabası, Girit adasında cam labirent ve ... çok sayıda kedi!

Bir gün Herkül kıyı üzerine sobbed bir kız gördü.

Genç yabancıya, kız kardeşinin ve sevgili kedinin, kötülük kredilerinin saldırdığıdan sonra kaçırıldığını söyledi. Tek ipucu duvardaki bir mesajdı ... Hercules ilk görüşte Megara adlı o kıza aşık oldular. Bu nedenle, gelecekteki kahramanımız soruşturmasına ve aşk uğruna bilinmeyen topraklara uzun bir yolculuğa başlar!

Anahtar fetürleri: Müthiş zaman yönetimi; Üç zorluk modu; Her seviyede büyüleyici ve farklı görevler; Zorlu başarılar; Alt seviyelerde daha fazla derinlik; Romantizm ve amp; Sevimli yavru kedi; Herküllerin kahraman olmadan önce nasıl göründüğünü görün; Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor: Bir seviyeyi tamamlamanın birçok yolu; Mumyalar ve amp; Piramit.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.6 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 1024 × 768 Çözünürlük DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan Ses kartı: openal desteğiyle
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
203

ÇOK BENZER İÇERİKLER

BENZER İÇERİKLER

SON EKLENENLER

TELİF HAKKI İHLALİ