39 Days to Mars Full İndir (v1.1.10.0) Oyun indir

Mars'a 39 gün full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mars'a 39 gün - 19. yüzyılın en güvenilmez uzay gemisine bu 2 oyuncunun en güvenilmez uzay gemisine atın. Mars'a 39 gün, bir ...... ile oynanacak benzersiz bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: bu anecdotal

Publisher: It's anecdotal

sürüm tarihi: 25 Nis, 2018

tür: macera, bulmaca, rahat

Mars'a 39 gün kooperatif (ve tek kişilik) Steampunk bulmaca-macera oyunudur.

SIR ALBERT WICKES'İN AYAKKABI VE SAĞLANMASI AYARI AYARLARI, HMS'sini MAIDEN VOYAGE'NİN ÜZERİNDEKİ PILTER PILOFY PILTER Pilot'u Mars'a Pilot Yapmayı seçmiş olan 19. yüzyıldan kalma kaşifler.

Buhar motoru kömürden bittiğinde, geminin kedisi navigasyon tablosunu parçaladığında ve çay soğuk alıyor, yıldızlararası ulaşımın parkta bir yürüyüş olmadığı açıkça ortaya çıkıyor. Bir parça olarak Mars'a ulaşmak için ortaya çıkan sorunlar üzerinde birlikte çalışan iki oyuncunun yeteneklerini alacak.

Yerel Co-op

Mars'a 39 gün iki oyuncu kooperatif oyunudur.

HMS korkusu, güvenilmez bir mühendisliğin şaheseridir, bu nedenle Albert ve Baxter alabilecekleri yardıma ihtiyaç duyacaktır. Macerada oynamak için önemli rolleri olan her iki oyuncunun çabası olmadan hiçbir şey yapılamaz.

SinglePlayer AI

Solo Voyager için, geminin bilgisayar kontrollü kedisi sizi şirketi tutacaktır. İkinci bir el çifti olmadan, Albert, Victoria Uzay uçuşunun zorluklarını gezmek için ekstra bir doz dozuna ihtiyaç duyacaktır.

ısırık büyüklüğünde maceralar

eylemin karışımı ve düşünceli bulmacalar, kısa oturumlarda oynamak için mükemmeldir. Tüm macera bir akşama kadar rahatça oturur ya da uzun bir çay molası.

Atmosferik

benzersiz resimli sanat eserleri tarafından Albert ve Baxter dünyasına çekilmek. Mars'a 39 gün, zengin bir ses-scape ve sadece ara sıra felaket tarafından delinen güzel bir piyano puanı var.

HMS korkusu Mars'a atmaya hazır!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.7 GHz Core 2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 650 MB Mevcut Alan Ek notlar: GAMEPAD (lar) önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
238
TELİF HAKKI İHLALİ