9th Company: Roots Of Terror Full İndir Oyun indir

9. Şirket: Terör Bedava İndirme PC oyunu direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. 9. Şirketler Terör Kökleri, Afganistan'daki Sovyet askeri kampanyası sırasında gerçekleşen gerçek olaylara dayanan aksiyon odaklı gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. 9. Şirket ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: noviy disk, lesta studios inc

Publisher: strateji ilk önce

sürüm tarihi: 3 Aralık, 2009

tür: strateji, rts

9. Şirketler Terör Kökleri, Afganistan'daki Sovyet askeri kampanyası sırasında gerçekleşen gerçek olaylara dayanan aksiyon odaklı gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

9. Şirket, Özbekistan'ın Fergana Vadisi'nde acımasız bir eğitim gören düzensiz bir genç acemi grubunun hikayesini takip ediyor ve Afganistan'daki isimsiz bir dağın tepesindeki Mücahidler Mücahidesi savaşçılarına karşı kanlı bir duruşla sonuçlandı. Tekrar Thermopylae Savaşı: 10 Afganize karşı bir Rus savaşçısı!

9. Şirket, son büyük ölçekli Sovyet askeri operasyonu sırasında gerçekleşen olayları ayrıntılı olarak yeniden oluşturur. TARİHİ BİLİYOR: 345. Muhafızların 9. şirketi, 7 Ocak 1988'de "Hill 3234" üzerine ağır ateşe girdi. günler. Şirket 6 erkek kaybetti ve toplam 39'un kalan 28'i yaralandı. İki 9. şirket askeri, posthumously altın yıldız madalyasını ve Sovyet kahramanının unvanını verdi.

Anahtar fetürleri: İki taktik seviyede savaş: Görevinizi seçmek için Alan İşlemleri Haritasını kullanın veya Afganistan'ın benzersiz ve son derece detaylı taktik haritasını keşfedin. Çarpıcı 3D grafikler ve muhteşem bir fizik motoru, herhangi bir mekanize edici birimi veya binayı tahrip etmede çeşitli bir deneyimini garanti eder. Mekanize edilmiş birimler için her karakter ve gelişmiş hit konum sistemi için hak ödülü ve savaş içi moral sistemi taktik savaşları daha gerçekçi hale getirir. Mekanize Piyade, Saldırı, Keşif ve Özel Operasyon Birimleri için karmaşık bir taktik davranış ve ateş gücü kontrol sistemi. 80'den fazla farklı birim türü. Doğrusal olmayan misyon yapısı. Tecrübe sistemi, ekibi şimdi her savaşta daha fazla deneyimli hale geldi. Talep ekranında elit bir askeri birim oluşturma olasılığı vardır.

OS: Windows XP SP2 / Vista İşlemci: Intel Pentium 4 2400 MHz ve daha yüksek Bellek: 1024 MB (Windows Vista için 2048 MB) Grafikler: 128MB video belleğe sahip 3D hızlandırıcı (NVIDIA GEFORCE 6600 veya ATI RADEON 9800 RRO ve daha yüksek) DirectX®: DirectX 9.0 veya daha yüksek Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
184
TELİF HAKKI İHLALİ