A Clockwork Ley-Line: The Borderline of Dusk Full İndir Oyun indir

Bir Clockwork Ley-Line: Alacakaranlık full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Bir Clockwork Ley-Line: Alacakaranlıkta Borderline - Gizemli bir okulda, gündüz ve gecenin iki ayrı dünyanın olduğu gizemli bir okulda, sihirli ilişkili olayları çözmek için uyumsuz bir üçlü. Bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Unison Shift: Blossom

Yayıncı: sekai projesi

Sürüm tarihi: 18 Aralık, 2017

tür: çıplaklık, macera, görsel romanı, anime

Büyü dünyasına sıçrama, büyücülük ve unison vardiyasında bilinmeyen bir Clockwork Ley-Line: Alacakaranlıkta sınır çizgisi.

Bu bir Japon modern fantezi macera oyunu / görsel romandır.

Muhteşem sanat eserleri ve harika bir ses oyuncusu, Ley-Line dünyasına yolculuğa katılırken hikaye çözülür.

Koga Michiru, bir Akademide, dağların derinliklerine derinleşen büyük bir saat kulesine sahip yeni kayıtlı birinci sınıf öğrencisidir. Ne yazık ki, öğretilerin ilk gününde, ani bir sorunla yakalanır ve yanlışlıkla pahalı görünümlü bir heykel kırar.

Kırık heykelini telafi etmek için, ana emir, Olayın okulun "Özel İşler Araştırması için Bürosu" için çalışmasına neden olan çocuğu emir.

Büro'nun merkezine geldiklerinde, Akademi'nin muazzam yeraltı kütüphanesinde yer alan bir oda, bir kız onların yüzünde ilgisiz bir bakışla orada bekliyor.

Anahtar fetürleri: Moriya Misono, Kawashima Rino, Kadokura Souichi ve Moka Choko gibi yetenekler sunan tam Japon sesli oyunculuk Dallanma Hikayesi Puanları, oynatıcının her oyun çalışmasını yeni rotalar aramasına izin verir. Üretici Endüstri Sanatçıları Tarafından Yapıt Sanatçıları Pero ve Urabi Bir üçlemeli ilk başlık, ardından sabahları sisin içinde düşen remnants gölge ve çiçeklerin Daybreak'ı takip etti.

Minimum: OS: XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Pentium4 1.3ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
132
TELİF HAKKI İHLALİ