A Foretold Affair Full İndir Oyun indir

foretold bir ilişki full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Önemli bir ilişki - Gelecekteki bir SEER olarak, hayatınızın geri kalanını kiminle geçireceğinizi tam olarak biliyorsunuz. Ne yazık ki, onların bu konuda olmayabileceği konusunda ikna edici görünüyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: GB Patch Games

Publisher: gb patch games

sürüm tarihi: 10 Mar, 2017

tür: Casual, Visual Romel

Sonsuz çöllerin bu çorak dünyasında, neredeyse hepsi, yüzeyin üzerinde yüzen arazinin büyük fraksiyonlarında hayatlarını yaşar.

Burada iki tür insan vardır: normaller ve anormaller.

Buffalo Seer, içinde sihirli yeteneği kullanmaktan başka bir şey isteyen eksantrik bir anormaldir: gelecekteki görüyor. Bununla birlikte, herkesin özel bir iktidara sahip olduğu toplumlarında bile, gelecekteki görmek tehlikeli ve tavsiye edilir.

sallanamıyor, SEER nihayet kendi geleceklerine bakma izni kazanıyor, sadece inanılmaz bir vahiy almak için. Sadece anormal toplumu bırakmadılar, onlar daha önce hiç karşılaşmadıkları biriyle evlendi.

Zihninde mutluluk vizyonları ile, Seer her şeyi geride bırakır ve sihirli olmayanların yaşadığı toprak fraksiyonunun bir kısmına girer: normal toplum.

SEER, bu yabancıyı bir maceraya etiketleme anlamına gelse bile, ne gerekiyorsa ne olursa olsun birlikte olmaları gerektiğine ikna edecektir.

Anahtar fetürleri: 150.000 Kelime Script 3 Gelecekteki Eş Seçenekleri (Bir Erkek, Bir Kadın, Bir Sunucu) Buffalo Seer için zamirleri (o, o, onlar) ve 'normal' bir isim seçin. Hepsi seçmeye değer çeşitli seçenekler Hafif animasyon efektleri ve amp; 20'den fazla CG görüntü Güzel, piyano bazlı, film müziği

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 800 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 400 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
212
TELİF HAKKI İHLALİ