A Room Beyond Full İndir (v5.1) Oyun indir

Bedava İndir PC oyununun ötesinde bir oda direk indirda ve torrentte kırılmış durumda. Ötesindeki bir oda - Bu karanlık piksel tarzı fantezi noktasında gizemli bir ceza davası çözün ve literatürden, sanat, oyunlardan ve filmlerden ilham alan macera oyunu ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rené bühling

Publisher: rené bühling

sürüm tarihi: 13 Haz, 2017

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

ötesinde bir oda, fantezi nokta ve insan varlığının temel konularına dayanan maceraya tıklayın. Bu yeni oyun, lovecraftian dünyasında küçük bir köyden korkutan bir katil görüntünün "Sis Gezginci" etrafında dramayı çizer. Köylülerin cinayet gizemini çözmelerine ve tüm dramanın içine tuhaf bir şekilde dokunmuş gibi görünen kendi kaderinizi keşfetmelerine yardımcı olun.

Bir felsefi öykü, kitabından gelen ilham kaynağı üzerine, ölenlerin ilk beş pişmanlığını oluşturur. Karanlıkta 1, son kapı ve ünlü Lucas Arts oyunları gibi video oyunları, oyunun genel tonunu ve boyamasını, H.P.'in sanatını önemli ölçüde etkiledi. Lovecraft ve e.a. Poe. Oyunun yenilikçi pixelart ve düşük poli render karışımı, oyuncular ve sanatçılar arasında çok fazla ilgi çekmiştir.

Sinopsis

Uyanıkken, kendinizi kasvetli bir mağarada sıkışmış bulursunuz. Dim Mum ışığı, bu yerin her tarafında garip semboller ve kült nesnelerini ortaya koyuyor. Ne olduğunu hatırlayamazsın, ama burası sana titretiyor. Bu karanlığın ötesinde bir odaya yol açabilecek mesafede küçük bir ışık ışını var.

Mağaranın dışında kendinizi derin Gorges ve kalın sis katmanlarıyla çevrili bir ormanda bulabilirsiniz. Bir insan kalabalığı burada, manhunt için siste sürünen uğursuz bir görünüm korkusuyla yaşıyor.

Köylülerin, katil sis gezgininin gizemini çözmelerine yardımcı olun ve sizi bu yere getiren kaderi ortaya çıkarın.

Gameplay

Oyunun basitleştirilmiş kontrolü hızlı öğrenilebilir ve hızlı bir başlangıç ​​sağlar. Ötesinde bir oda oynamak için bilgisayar oyunları ile güçlü bir önceki deneyim gerekmez. Tüm etkileşimler, fare işaretçisini tıklatarak veya sürükleyerek gerçekleştirilebilir. Oyun, belirli bir zamanlamayı tanımlamaz, böylece oyuncular sanal dünyayı keşfetmek için zaman geçirebilirler. Additonal oyun özellikleri, eğitim hattını ilerletirken yavaş yavaş açılır.

Technology & amp; Stil

2.5D perspektifi: Oyunun görsel perspektifi, genel bir 2D aşamalı tasarımında 3B etkilerin bir kombinasyonunu tanımlayan 2.5D olarak bilinir. Her iki tür de oyuna kendi yararlarını getiriyor: 2B sahnede etkileşim ve navigasyon kolaydır, ancak 3B nesneler kullanılarak görsel derinlik algısı arttırılır.

Minimum: OS: Windows 7, 8 veya 10 İşlemci: 2.5 GHz CPU Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 11 Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ