A-Train 9 V4.0 : Japan Rail Simulator Full İndir Oyun indir

A-TREN 9 V4.0: Japonya Demiryolu Simülatörü Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. A-TREN 9 V4.0: Japonya Demiryolu Simülatörü - A-Tren geri döndü ve her zamankinden daha iyi. En büyük ve en iyi şehir geliştiricisi, taşıma simülasyonu oyunu bir ev sahibi yeni özellik ile geri döner.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: artdink

Publisher: degica

sürüm tarihi: 21 Eki, 2015

Tür: Simülasyon

a-treni 9 - her zamankinden daha iyi

A-Train 9, bu sürüm, Japonya demiryolu simülatörü olan, bu sürümün, Japonya demiryolu simülatörü olan bu sürümün, Japonya demiryolu simülatörüyle birlikte birçok büyük yükseltme yapmıştır.

A-Train 9? nedir?

En büyük ve en iyi şehir üreticisi, taşıma simülasyonu oyunu bir dizi yeni özellik ile geri döner.

Daha fazla tren, binalar, şimdiye kadar olan nesnelerle!

neler yeni bir trende 9 v4.0: japonya ray simülatörü

Bir trenin yeni sürümü, oyunun en önemli iki yönüne odaklanan yeni özellikler yığını vardır: gerçekçilik ve kontrol.

Geliştirilmiş gerçekçilik

A-Tren, güçlü bir ulaşım ağı etrafında inşa edilen çalışan, karlı şehirler oluşturmakla ilgilidir. Yıllar geçtikçe oyuncularımızın bazı fantastik şehirler yarattığını ve kapsamını şaşırtıcı olanları gördük.

100 km²'lik real-usil şehirlerin özen gösterilmesi ya da yaratıcı yayılan ütopyalar olsun, bir trenin her zaman oyuncunun hayal gücünü kullanmasına izin verdi. En son sürüm, oyunun ölçeğini ve kapsamını% 100 arttırır. İki kat daha fazla araç peyzajlara iki kat daha fazla sanat varlığına yerleştirilebilir. Daha fazla yol ve yol tarafında yol ve rayın inşa edildiği yolda yeni esneklik seviyelerine sahip özellikler.

Anahtar fetürleri: Bir tren sür! Aslında kabinin içine adım atın ve kontrol edin. Yeni kontrol seçenekleri. Hız Sınırlı Parça Trenlerinizin olması gerektiğinde geldiğinden emin olun Araç Grupları size 200 trene kadar kontrol etmeniz gereken vizyonu verir. Yeni parça düzeni seçenekleri. Ofset x kavşağı, marshalling metreleriniz için çok kullanışlı ve muti-platform istasyonlarını yaymak için girişin kontrolü Yeni yol esnekliği. Şehir blokları ve şehirlerinize daha fazla esneklik eklemek ve daha gerçekçi şehir scaplerinin inşa edilmesine izin vermek için 45 dereceyle çalışan yollar.

Minimum: OS: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8.1 / 10 İşlemci: Core2duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 9 Serisi veya daha iyi, Radeon HD4000 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: doğrudan ses uyumlu

Önerilen: OS: Windows 2000 / XP / Vista / 7/8.1 / 10 İşlemci: Çekirdek I7-860 (2.80GHz) Bellek: 3 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 650 (4K ekran için GeForce GTX 760) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: doğrudan ses uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
154
TELİF HAKKI İHLALİ