A Winter’s Daydream Full İndir Oyun indir

Bir kışın hayal full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir Kış Daydream - Bir çocuk şehirde yarım yıl geçirdikten sonra kırsal evine döner, sadece yaratılamayanını keşfetmek için - yaşlısı büyükannesi dönüştürdü ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ebi-hime

Publisher: ebi-hime

sürüm tarihi: 15 Eki, 2018

Tür: Simülasyon, Visual Rover, Anime

On dokuz yaşındaki Yuu, küçük kız kardeşi, Otoko'ya dayanamıyor ve duygu karşılıklı. Yuu'nun en son olduğunu gördüğü için neredeyse bir yıl oldu, çilek kentinde okumak için kasabasına kaçtı, ancak Yeni Yıl'ın ortaya çıkmasıyla kendini kutlamak için ailesine geri dönmek zorunda kaldı.

Ne yazık ki, Yuu'nun yokluğu küçük kız kardeşini yumuşatmadı ve Otoko, daha önce hiç olmadığı kadar sullen ve somurtkan.

Evde atmosferi bulma, Yuu bir kez daha kaçmaya karar verir - bu sefer şehre değil, büyükannesinin karlı, tenha köyüne.

Torun ve büyükanne arasındaki birleşme, normalde ilk başta başlar ... Bir mehtap gecesi, parite gökyüzünde çizgili bir yıldıza tanık olduğunda.

Ertesi sabah, Yuu mutfağa girer, hala yarı uykuda, keşfetmek için ...

"Sen kimsin? Büyükannemin evinde ne yapıyorsun? "

Anahtar fetürleri: Hikaye Ebi-Hime, yazarı Yaklaşık 50.000 kelime metin (yaklaşık 3-4 saat okuma) Detaylı arka plan ve karakter sanat Özel bir ost 1080p ekran Seçenek veya şubesi olmayan bir kinetik hikaye Çok sevimli bir büyükanne !!!

Minimum: OS: XP + Win + İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir ses çıkışı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ