A Wolf in Autumn Full İndir Oyun indir

Sonbaharda bir kurt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sonbaharda bir kurt - genç bir kızın kendini bir kulübeye kilitli bulduğu karanlık, gerçeküstü bir psikolojik korku oyunu, pastoral bir sonbahar ormanının ortasında.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: David Szymanski

Yayıncı: David Szymanski

sürüm tarihi: 27 Eki, 2015

tür: macera, korku

Kilitli bir kulübeden kaçtıktan sonra, genç bir kız kendini pastoral bir sonbahar ormanının ortasında bulur. İlk başta çevresi huzurlu görünüyor ve annesinin sesi tarafından garip bir teneke cihazdan geliyor. Ama yavaş yavaş, işler rahatsız edici ve uğursuz dönüşmeye başlar. Ve kurtların uzak uluyanları daha yakın hareket etmeye başlar ...

Sonbaharda bir kurt, geliştiricisinden karanlık, gerçeküstü bir psikolojik korku oyunudur.

fingerbones

Ay şeridi

ve

müzik makinesi

. Atlama korkutucu yerine, anlatı, pacing, bağlam ve atmosfere dayanan kısa bir ilgi çekici korku deneyimi yaratmaya odaklanır.

tarafından hareket eden ses

Julie Hoverson

http://mayang.com/Textures/

). Ses efektleri Creative Commons örneklerinden üretildi.

Anahtar fetürleri: Bulmacalar, genellikle birkaç farklı şekilde gerçek dünya mantığı kullanılarak çözülebilir. Oyun etkileşimi ve anlatımın bir kombinasyonu kullanılarak bükümlü bir psikolojik deneyim. 'Ses ve öfke,' 'Silent Hill 2' ve 'Mulholland Drive' dahil olmak üzere farklı bir etki kümesi. Bu bir birlik varlık deposu koleksiyonu değildir. Modelleme, müzik, ortamlar ve programlama sıfırdan yapıldı. Dokular stok fotoğrafları ( 1 saat civarında tek bir oturuşta tamamlanması amaçlanmıştır. Bir kaydetme sistemi içermez. Potansiyel olarak rahatsız edici temalarla ilgilenir. Tam orijinal film müziğinin ücretsiz kopyası dahildir Önerilen donanım üzerinde çalışacak şekilde tasarlanmış ve optimize edilmiştir.

Minimum: OS: Windows XP veya daha iyi İşlemci: Intel I3 veya daha iyisi Grafik: AMD 6870 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
164
TELİF HAKKI İHLALİ