ABBYY FineReader Professional 12 İndir – Full Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12 İndir – Full Türkçe

ABBYY FineReader Professional 12artık resim üzerindeki yazıları saatlerce bilgisayarda yazmanıza gerek yok. Kullanacağınız bu program ile resim içeriğinde ki tüm yazıları bilgisayar ortamına geçirebilirsiniz. Telefonunuzla veya herhangi bir fotoğraf makinesi ile çektiğiniz resimleri program üzerinden metine dönüştürebilirsiniz. Resimleriniz siyah-beyaz veya renkli olabilir.

Dönüştürdüğünüz metinleri word,pdf ve daha bir çok uzantı ile kaydedebilirsiniz. Fakat bunlarla sınırlı değil. Bu mükemmel program Türkçe dil desteği de sağlıyor.

ABBYY FineReader 12 ‘ de arayüz de bir o kadar geliştirilmiş, çok iyi bir kullanıcı deneyimi sunduğunu belirtelim.

ABBYY FineReader 12 ayrıca size hız kazandırmak için bir çok işlevide bünyesinde barındırıyor ister metinleri parçalayın, ister bir araya toplayın.

Ayrıca PDF dönüştürme de etkili seçenekleri mevcut. Dosyanızı dilediğiniz kadar sıkıştırarak küçültme imkanınız var.

Eklenen dil destekleri sayesinde 189 adet dili okuyabiliyor ve bunları eksiksiz olarak yazdırabiliyor.

Kısaca özetleyecek olursak bu program ile, elinizdeki belgeler ne kadar karışık olursa olsun bunları sanal ortama kusursuz aktarabilirsiniz. Ayrıca bu işlemlerin hepsini çok kısa süre içerisinde yaparak bir çok ortamda rahatça çalıştırabilirsiniz.

Tesadüfen bu yazıya girdiğinizi varsayalım nerede kullanacağınız konusunda düşünceleriniz var. O zaman size bir ipucu verelim, elinizdeki kitapları internet ortamına atabilirsiniz. Bu sayede ödevler, site içerikleri gibi konularda yardımcı olacaktır.

 

Desteklenen Diller: Türkçe, İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Vista

Üretici: ABBYY

Bellek: 342 MB

Alternatif 1

Alternatif 2

Alternatif 3

110
TELİF HAKKI İHLALİ