Acron: Attack of the Squirrels! Full İndir Oyun indir

ACRON: Sincapların Saldırısı! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ACRON: Sincapların Saldırısı! - UYARI: Bu oldukça bağımlılık yapan bir VR oyunu ve amp; amp; Mobil cihazlarda oyuna katılan en az 2 kişi ile oynanmalıdır. ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Çözünürlük Oyunları

Publisher: çözünürlük oyunları

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2019

tür: eylem, vr

UYARI: Bu oldukça bağımlılık yapan bir VR oyunudur ve mobil cihazlarda oyuna katılan en az iki kişi ile oynanmalıdır. IOS ve Android için gerekli mobil oyun ücretsizdir.

Bu yeni çok oyunculu parti oyununda altın meşe palamutlarını korumak için gerekenlere sahip misiniz, yoksa biraz sinsi mi hissediyorsunuz?

Altın meşe palamudu saldırı altında! Olağanüstü bir koruyucu ağacın rolünü üstleniyorsa ya da birkaç kurnaz henüz hırsız sincaplarından biri olarak - yeni çapraz platform parti oyununda, Acron: Saldırı'nda, onları korumak ya da onları çalmak için size ve arkadaşlarınıza bağlıdır. Sincaplar!, Çözünürlük Oyunlarından.

Bir grup arkadaşıyla bir grup parti oyunu olarak oynandığında en iyi bir oyun, Acron: Sincapların saldırısı! doğada hem rekabetçi hem de kooperatiftir ve oyuncuları VR ve mobil cihazlar arasında bir araya getiriyor.

VR'de bir oyuncu - Oculus Rift ve HTC VIVE tarafından lansmanda desteklenir -, altın meşe palamutlarının tek koruyucusu olan ağacın rolünü üstlenir ve el kontrol cihazlarını ahşap parçaları, kayalar ve yapışkan yakalamak için kullanmalıdır. Saprıları Koyu'nda tutmak için SAP. Bu arada, iki ila sekiz çılgınlık, IOS'larını ve Android cihazlarını, Altın meşe palamutlarını çalmak için her şeyi yapacak ve benzersiz yetenekler ve araçların bir arsenalini kullanarak bunları güvenli bir şekilde geri getirecek olan asi sincaplar haline gelir. Her seviye, oyuncuları zengin doğal dünyalara batırır - gece gündüz bir akışa kadar GÜNLÜK GÜNCELLİKLERİ - ve oyuncuların ne almak istediğinin rolü için seçimler ile paketler.

Yaşamın tohumlarını çalmak için isyancı sincap grubunu karşılayın:

zip - hızlı zeki ve hafif ayaklı; En hızlı sincap ve hızlanma yetenekleri var

chunk - bir kalkan taşıyarak arkadaşlarını koruyan altın kalbiyle nazik devi

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 / AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1050 TI / AMD RADEON RX 470 VEYA BÜYÜK DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 400 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5-4590 / AMD RYZEN 5 1500X veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 / AMD RADEON RX 480 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ