Afterlife Full İndir Oyun indir

AfterLife Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. AfterLife - Sonra Hoş Geldiniz, Bundan sonra burada ve şimdi bundan sonra yaratmanıza izin veren dünya bina bir simülasyonu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lucasarts

Publisher: lucasfilm, Disney Interactive

sürüm tarihi: 1 Oca, 1996

tür: Simülasyon, strateji

İnsanları nereye gideceğini söylemek sadece başlangıçtır. Sonra buradaki ve şimdi bundan sonra yaratmanıza izin veren dünya binası simülasyonu olan AfterLife'ye hoş geldiniz. Unutthly bir mizah anlayışına sahip olan her şey, Galaksinin nerede olduğunu bilen bir tanrı biliyor. Size olan güçler tarafından verilen "Bölgesel Manevi Yönetmen" göreviniz olarak, "Unreal Estate" - Cennet ve Cehennem - eşzamanlı olarak iki ana düzlem geliştirmektir. Onlara hak ettikleri ödülleri ve cezaları vererek milyarlarca ruhu mutlu et.

Günahın ücretleri bol. Ödenen, cennetin inci kapıları ya da cehennem kapıları, yedi ölümcül günah ve / veya kendi erdemleri için Fiery Gates ile açın. Sonra bazı yollar koyun. Yakında, canım ayrıldı, sürüşlere varıyor. Onları öbür dünyanızda tutun ve gelişirsiniz. Yol boyunca çok fazla kaybetmek ve apocalypso'nun dört sörfçüsünden bir ziyaret anlamına gelebilir (iyi bir zaman değil). Yarım düzine ya da öylesine doğaüstü afetdeki faktör (toplam imha dahil değil), gezegenden gelen para problemleri ve baş ağrıları ve sizsiniz.

Anahtar fetürleri: 200'den fazla sanatsal olarak işlenen ödül ve cezalar. Neredeyse 300 detaylı fayans ve binalar, daha fazla haritalar, grafikler ve grafikler, bir dirgeni sallayabilirsiniz. Ayrıca, A harfi ile başlayan herhangi bir SIM oyunun en karmaşık motoru.

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: 1 GHz Bellek: 256 MB RAM Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 7.0 Depolama: 250 MB Mevcut Alan Ses kartı: 16 bit ses kartı Ek notlar: fare, klavye

Önerilen: İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DirectX 9.0C ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ