Age Of Empires II: The Conquerors Expansion İndir

Bir zamanların gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunu olan Age Of Empires 2 ‘ de savaşlara doyacaksınız. Irkınızı seçtikten sonra, o ırka ait tüm özellikleri ile birlikte ülkenizi kurun ve savaşa başlayın. Maksimum 8 krallık ile oyuna başlıyorsunuz, ve ekonominizi üretiminizi güçlendirmeye çalışıyorsunuz. Unutmadan söyleyelim Türkler ‘ ide seçebilirsiniz.

İsterseniz multiplayer seçeneği ile arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Ayrıca oyunda kral öldürme modu gibi seçeneklerde mevcut. Dilerseniz kendiniz bir senaryo çizerek burada savaşa başlayabilirsiniz.  The Conquerors Expansion ‘ da önceki sürüme göre daha gelişmiş seçenekler var. Maya ve Aztek krallıklarıda eklenmiş, ayrıca kolaylık açısından bazı şeyleri topluca yapabiliyorsunuz.

Tarlalar ve hayvanlardan yiyecek sağlarken, ağaçlardan odun, madenlerden ise taş ve altın karşılayabilirsiniz. Çağ atlayarak en güçlü olma yolunda ilerleyin ve tüm krallıkları yenin.

Deneme sürümü olarak sunulduğu için bir adet çok oyunculu harita mevcut. Daha önceleri oynamadıysanız kesinlikle indirip denemelisiniz. Fakat nostalji yapmak istiyorsanız da iyi bir seçenek olduğu söylenebilir. Hemen indirin ve savaşa dahil olun.

Desteklenen Diller: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Xp ve Üzeri

Üretici: Microsoft

Bellek: 36.27 MB

Alternatif 1

169
TELİF HAKKI İHLALİ