Age of Fear: The Undead King GOLD Full İndir Oyun indir

Korku Yaş: Undead King Altın Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Korkunun yaşı: Undead King Gold - Efendim Edward, İnsan Krallığı'ndan savunan asil bir şövalye, asil bir şövalye, Güç için ortaya çıkan bir şehvet olan kötü bir necromancer! ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: leslaw sliwko

Publisher: korku yaşı

sürüm tarihi: 11 Haz, 2019

Tür: strateji, rpg, açık dünya, macera, dönüş tabanlı

Herkese hoş geldin! Korkunun yaşı: Undead King Gold, başlangıçta 2011 yılında piyasaya sürülen orijinal oyundaki neredeyse yedi yıllık çalışmanın sonucudur. Bu dönemde şaşırtıcı topluluğumuzu dinledik ve yeni özellikler, mekanik ve daha fazla içerik uyguladık. Aslında yeni içerik bir sürü! Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz - sizler en iyisisiniz!

Öncelikle, her iki kampanyanı da tutarken oyuna bir sandbox katmanı (genişletilmiş dünya haritası) ekliyoruz. İşlemsel olarak üretilen savaşları ve dükkanları tanıtmak uzun zaman aldı, ancak efekti iyidir - test cihazlarımıza göre en azından oyun zamanı ikiye katlar! Oh, temalı hiziplerden (yükseltilebilir) bazlardan bahsettim mi?

Korku yaşı, aynı dönemde de büyük ölçüde gelişti. Seri boyunca, her biri kendi lore ve benzersiz birimlerine sahip altı oynanabilir hizip var. Halen, oyun neredeyse 800 (!) Eşsiz büyü, yetenek ve eşyalarla iki yüzden fazla üniteden (ilk kırktan) sahiptir. Bu çok çeşitli!

Oyuncuyu AOF evrenine daha iyi tanıtmak için, olaylarla birlikte birden fazla ekstra diyalog, sinematik savaş ve efsanevi işaretler ekledik. Bu genişlemelerin üstünde, motor elden geçirildi, grafikler iyileştirildi ve hatta tamamen değiştirildi ve gerçekten iyi AI daha fazla gelişti (ki bu seri 'nın ticari markasıdır!).

Seni korku yaşına davet ediyorum: ölümsüz kral altın!

Umarım en azından yaptığımız kadar zevk alırsınız!

https://steamcommunity.com/sharedfiles/fileDetails/?id=1647938873

özellik listesi

⭐hex-bedava savaşlar - taktiklerinizi, boyutların ve birimlerin yapay ızgaralar tarafından sınırlandırılmadığı yeni bir hareket sistemi ile test edin!

⭐Open World - Ana hikaye ile sıkıldınız mı? Endişelenme, her zaman bir yan arayışı yapabilirsiniz ya da prosedür olarak üretilen savaşlar oynayabilirsiniz. İstediğiniz gibi bu oyunu oynayın!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: OpenGL yetenekli Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
151
TELİF HAKKI İHLALİ