Air Brawl Full İndir Oyun indir

Hava Brawl full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Air Brawl - Yaratıcı silahlara ve yetenekli uçanları ödüllendiren oyun mekaniğine odaklanan hızlı tempolu çok oyunculu bir dal dövüş oyunu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Landfall

Publisher: Landfall

sürüm tarihi: 2 Haz 2015

tür: eylem

Air Brawl, oynatıcının düşmanlarını yok etmesinin ilginç ve yaratıcı yollarını sağlar. Sadece hasar yerine, silahlar hedeflerine etkileyebilecekleri birçok farklı niteliğe sahiptir. Bazı silahlar düşmanı yavaşlatır, bazıları yönlendirmelerini devre dışı bırakır, bazıları zaman içinde zarar verir. Ve bunlar sadece birkaçı.

Sınıf tabanlı

Oyun, değişen roller ve yükler içeren 6 uçağa sahiptir.

Uçaklar şunlardır:

Anahtar fetürleri: Yakın çeyreklerle mücadele ve tuzak kuran fatbird. Yüksek doğruluk silahları ve üst elini almak için yüksek hareketliliği kullanan keskin atıcı Zaman alanında inkar eden hasar görmede uzmanlaşmış Cadı Doktoru. Düşmanlarını yüksek sağlığı ve çekiçlerin büyük uçaksavar silahları yarattığı güçlü bir inancıyla destekleyen Viking. Destekleyici yeteneklere sahip olan siber rahip. Takım arkadaşlarını iyileştirmek ya da düşmanları devre dışı bırakmak, kolay hedefler olarak ayarlamak. Hava kavgasına en yeni ilave olan yaşlı. Yüksek patlama hasarına sahiptir, ayrıca dolaşan kökler veya manyetik alanlar gibi birçok kalabalık kontrolü vardır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
161
TELİF HAKKI İHLALİ