Airships: Conquer the Skies Full İndir (v1.0.20.1) Oyun indir

Hava gemileri: gökyüzü fethetmek full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Yurt Gemileri: Gökyüzünü fethetmek - güçlü steampunk zeplinleri oluşturun ve onları savaşa sokun, savaşı yapmayı ve gökleri fethetti!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: David Stark

Publisher: David Stark

sürüm tarihi: 16 Ağu, 2018

tür: bina, strateji, eylem, rts, simülasyon

Hava gemilerinde: Korkunç hava gemileri ve arazi araçlarını tasarlamak ve inşa etmek için tüm yaratıcılık ve becerilerinizi kullanmanız gereken tüm yaratıcılık ve becerilerinizi kullanmanız gerekir.

araçlarınızı bir araya getirerek, en sert düşmanlara bile hakim olmanıza izin vermek için yakın sonsuz konfigürasyonlarda, silah, zırh tipi, yapıları, ekipman ve kaynakları seçerek, silahları, zırh tiplerini, yapıları, ekipman ve kaynakları seçerek oluşturun.

Araçlar, mücadelede kalmak için bireysel görevlerini yerine getirerek hareket eden denizcilerle birlikte çok detaylı, teeming. Araç düzeni seçimleriniz çok önemlidir, farklı el sanatlarının tasarım alanını ve filonuzun muzaffer olduğundan emin olmak için eşleşen taktiklerini keşfetti.

Araçlarınız mücadeleye hazır olduğunda, küçük filonuza, swooping, yükselen, ramming ve yatılı olan, savaşta üst elinizi kazanmak için üst düzey komutlar verirsiniz. Gemiler ve arazi tamamen yıkılabilir: ateş yakalayabilir, patlayabilir, parçalara ayırabilir ve düşebilirler, bu nedenle taktiklerinizi akıllıca seçmeniz gerekir.

Dev anten kraken, fleshcracker mechs, büyük zehirli örümcekler, clockwork eşekarısı ve daha fazlası karşı karşıya. Onları yen ve ödülleri topla.

Üç farklı farklı modda oynayın: Almak (veya kendi) ısmarlama görevler; Conquest'te güçlü bir imparatorluk inşa etmek veya arkadaşlarınızı çevrimiçi veya LAN üzerinden çok oyunculu maçlarda yok etmek.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 1.8 GHz + Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 128 MB VRAM + Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Şu anda Intel HD grafik kontrolörleriyle uyumlu değil

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: 2.2 GHz + çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafik: 1 GB VRAM + Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Şu anda Intel HD grafik kontrolörleriyle uyumlu değil
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
252
TELİF HAKKI İHLALİ