Albert and Otto The Adventure Begins Full İndir (v1.4) Oyun indir

Albert ve Otto full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Albert ve Otto - 1939'da Tavşan Kulakları ile gizemli bir kız arayışı içinde Almanya'da bir unutulmaz bir dünya. Bulmacaları çözmek için yaratıcı yollarla küçük bir tavşan kullanın. Levitate ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: K Bros Games

Publisher: k bros games

sürüm tarihi: 28 Ekim, 2015

tür: bulmaca, macera, korku, eylem, gündelik

Bu ilk taksitte "Adventure başlıyor" Oyuncu, 1939'da Almanya'yı Bunny kulakları ile gizemli bir kız arayışı içinde düzenleyen bir dünyaya girdi.

Kim olduğu gibi ipuçları ve ona ne olursa olsun, oyununun birlikte parçalanması gereken kartlarda kalan çizimler biçiminde oyun boyunca dağınıktır.

Ancak, oyuncu bu macerada yalnız değil, yardım, kızın büyülü tavşanı, Otto formunda gelir.

Oyuncu hem albert hem de OTTO'yu, unutulmaz bir dünyayı geçmenin yaratıcı yollarında kullanması gerekir. Hikayenin başlangıcında, Albert ateş edebilir ve atlayabilir, Otto sıkı boşluklardan geçirebilir ve güç anahtarlarını basılı tutabilir. Ancak birlikte, çift atlama, havaya kaldırma, elektrik akımlarının kontrolü ve hikayenin ortaya çıktığı gibi yeni becerilerin kilidini açarlar.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Oyuncunun bulmacaları çözmek için oynayabilecekleri ya da / veya uzaktan kontrol edebileceği küçük bir tavşan kullanan benzersiz tamirci Tarihimize gömülü karanlık olaylardan ilham alan ve kaşıkla oynatıcıya beslenmemiş bir hikaye, ancak 3 bölüm arasında yayılmıştır ve oyuncuyu kutunun dışında düşünmeye zorlayan bir çocuğun çizimleri ve ipuçları aracılığıyla söylenir. Koyunları havaya kaldırın, onları yüzmek için platformlar olarak kullanın, karanlık bir mağarayı hafifletmek için bir meşale ya da hızlı bir kaçış yaparken kurtlar için bir dikkat dağıtıcı olarak kullanın. (Karnınız işleyebilirse) Bunny, Levitation, Elektrik Anahtarları, Kurtlar, Piranhas ve daha fazlasını kullanan 2,5 - 3 saatlik benzersiz bulmacalar. Bulmaca tasarımını ve hızlı affedilmeyen gauntlet bölümlerini kışkırtan yavaş tempolu düşünce bir karışımını yaşayın. Hayat mekanik canavarlardan daha büyük korkutucu ile yüz yüze gelin ve onları dışarı atlar.

Minimum: OS: Windows 8/7 İşlemci: 2.0 GHz CPU (Çift Çekirdekli Önerilen) Bellek: 1 GB RAM Grafikler: ATI Radeon HD 2400 veya NVIDIA GeForce 7600 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu Ek notlar: Eski makineler oyunu çalıştırmasına rağmen, oyun boyunca ilerlemeye neden olabilir, son derece zor.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
165
TELİF HAKKI İHLALİ