Alchemage Full İndir (v0.13.0a1) Oyun indir

Alchemage full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alchemage - yanlışlıkla gizemli bir toprağa adım attınız ve sadece eve dönmek için destansı bir maceraya başladınız. Sığınakları inşa ediyorsunuz, biyomları keşfedin, canavarlarla savaşır ve keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arupaca Laboratories

Publisher: xiqi game

sürüm tarihi: 15 Eylül, 2017

tür: macera, eylem

Sızıntılı eylemler yapmaya çalışırken, kazasız bir dünyaya atılan bir simyacı olarak oynarsınız. Eve dönüş yolunu bulmak için, bu gizemli dünyada maceranızı ayırmanız gerekir.

Keşiflemenizde, eve dönmek için bir taşıma portalını oluşturan malzemeleri aramanızda, ayağınızı çeşitli biyomlara, garip yaratıklar ve canavarlarla savaşır, ARCANE antik anıtların sakinleri ile anlaşmasını keşfet ve yaşanan her şeyin altındaki efsaneyi ortaya çıkaracaksınız.

Bina

Keşfetmek ve kendi modifikasyonunuzu büyük bir prosedür açıdan oluşturulan bir dünyaya yapın. Tatlı bir ev, büyük bir kale, sihirli bir kule veya görüntüyle yapabileceğiniz herhangi bir şey oluşturun.

Crafting

Madencilik cevheri, bitkileri yetiştirerek ve canavarları yenerek hammaddeleri toplayın. Onları hayatta kalmanıza yardımcı olmak için inşaat bloklarına, faydalı maddelere ve güvenilir ekipmanlara sokun.

sihir

Magic Scrolls'ı toplayın ve maceranız boyunca farklı sihir yapın ve düşmanınıza en zor bir grev yapmak için güçlü bir sihir yapmak için kendinizi ve çevreyi hazırlayın.

Alchemy

Simya masanızdaki malzemelerin karışımını kaynatarak büyülü eser ve her türlü iksir yapın ve kendinize özel destekler vermek için kullanın, daha gelişmiş sihir yapın ya da doğrudan düşmanın yüzünüze atın.

Minimum: OS: Pencere 7 İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB Grafik Bellek ve DirectX 11 uyumlu DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Pencere 7 veya daha yüksek İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2 GB Grafik Bellek ve DirectX 11 uyumlu DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
219
TELİF HAKKI İHLALİ