Alice: Madness Returns Complete Edition Full İndir Oyun indir

Alice: Madness, tam basım full ücretsiz indirin PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alice: Madness Returns Complete Edition bir aksiyon video oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, hack ve slash, korku

Alice: Madness Returns Complete Edition, Baharatlı At Oyunları tarafından geliştirilmiş ve elektronik sanatlar tarafından yayınlanmaktadır. 18 Haz 2011'de piyasaya sürüldü.

Bir yıl önce korkunç bir yangın Alice'in ailesini ondan aldı ve zihnini korkutucu olarak bıraktı. Daha sonra, harikalar Diyarı'nın fantezi dünyasına kaydırarak şeytanlarıyla yüzleşmek için mücadele ettiği Rutledge Sığınmacı ile sınırlandı. Şimdi, on yıl sonra, nihayet sürümünü güvence altına aldı - yine de o trajik olayın ağır psikolojik yükünü taşıyor.

Anahtar fetürleri:

  Yoğun 3. kişi eylemi: Patlayıcı çaydanlık topu, cezalandırıcı hobi atı ve klasik vorpal bıçağı da dahil olmak üzere çoklu yükseltilebilir yakın dövüş silahları kullanın. Karanlık ve paramparça bir harikalar diyarı keşfedin: Tanıdık Karşılaşma Ama şimdi Cheshire Cat, Mad Hatter, Caterpillar ve Kızıl Kraliçe de dahil olmak üzere garip karakterler.

   OS: Windows 7 SP1, SP2 ile Windows Vista, SP3 ile Windows XP İşlemci: Intel Core2 Duo (veya eşdeğeri) 1.60GHz veya daha yüksek; AMD Athlon X2 (veya eşdeğeri) 1.60GHz veya daha büyük Bellek: 2048MB veya daha büyük Sabit disk alanı: 8,5 GB Ekran kartı: * NVIDIA GEFORCE 7600 256MB veya ATI RADEON X1650 256MB veya daha büyük Ses: DirectX 9.0C uyumlu DirectX®: 9.0C
   İndirme Linkleri

   megaup

   part 1

   megaup

   part 2

   meganz

   part 1

   meganz

   part 2

   alternatif

   part 2

   alternatif

   part 1

   alternatif

   part 2

   uptobox

   part 1

   uptobox

   part 2

   alternatif

   part 1

   alternatif

   part 2

   google

   part 1

   google

   part 2
132
TELİF HAKKI İHLALİ