Alice’s Wonderland 2: Stolen Souls Full İndir Oyun indir

Alice's Harikalar Diyarı 2: çalıntı ruhlar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alice'in Harikalar Diyarı 2: Çalıntı Ruhlar - Alice, yeni bir düşmanla yüzleşmek ve arkadaşlarını kurtarmak için yeni bir zaman yönetimi macerasına başlıyor !!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: yönetim

Bir yıldan fazla geçti ve Alice'in Harikalar Diyarı hafızası daha az canlı. Öyleyse, bir gece, onu arayan beyaz tavşan gibi seslerin ne olduğunu duyuyor. Harikalarının arkadaşlarının ihtiyaç duyduğu mümkün mü? Bu fantastik dünyaya geri dönüş yolculuğunda Alice katılın ve yeni zorluklarla karşı karşıya kalırken onunla rehberlik edin.

Geri döndükten sonra, Alice, Harikalar Diyarı için yeni ve uğursuz bir tehdidi öğrenir. Maça kraliçesi, Alice'in arkadaşlarını değiştiren güçlü bir eser kullanıyor - onlara karşı onları döndürüyor! Beyaz tavşan ve çılgın hattından eksik olan, korkularının üstesinden gelmek ve arkadaşlarını kurtarmak için kötü maça kraliçesini durdurmanın bir yolunu bulmak.

Collector's Edition

Anahtar fetürleri: İnanılmaz yeni arkadaşlar edin Harikalar Diyarı'nın görünmeyen köşelerini ziyaret edin Zeki ve renkli zaman yönetimi seviyeleri Ek özellikler için, kontrol edin

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 2.5 GHz RAM: 2048 MB DirectX: 10.0 Sabit Disk: 1380 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
265
TELİF HAKKI İHLALİ