Alien Jelly: Food For Thought! Full İndir Oyun indir

Alien Jelly: Düşünce için yemek! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alien Jelly: Düşünce için yemek! - Alien Jöle, 50'li bir B-Filminde Paketlenmiş Garip ve Sevimli Karakterlerle Karışık 50 Düşünceli Bulmaca Tasarımı, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Toplu Kütle

Publisher: toplu kütle

sürüm tarihi: 2 Eyl, 2019

tür: casual

Alien Jelly, beyin uyuşma eğlencesi olan oodles ile yepyeni bir bulmaca oyunudur! Dünyayı döndürün ve 50 seviyeyi çözmek için ölümcül engellerle gezin!

Temel özellikler:

Küçük bir bulmaca eylemi için havadaysanız, Alien Jelly: Düşünce için gıda kürek dolu! Bu Premium Puzzler, çok fazla mekansal bulmacayla karıştırılmış bir platformun biraz parçasıdır ve tabii ki kasalar var. Çok cilalı 3D görseller ve 50'li yılların B-film bilim bilimi estetiği, bu oyunu gözler ve kulaklarında çok kolaylaştırıyor. Sesi dinlemek için zaman ayırın, tüm vibe ekler ve squishy hareket sesleri her zaman eğlencelidir. Oyunun, oyunun sonuna doğru güzel ve dik olan zorluk rampası ile 50 seviyeye sahiptir. Şu anda seni uyarıyorum, son seviye kalbin soluğu için değil! Oyunun ayrıca, her biri kendi yetenekleri olan üç farklı karakterin var, bu da bulmacaları ilginç tutuyor. Daha sonraki seviyelerde, tüm karakterleri birlikte kullanmanız gerekir, Ala Vikings'i kaybetti.

Anahtar fetürleri: 50 dikkatlice hazırlanmış seviyeler 3 Eşsiz yeteneklere sahip 3 tuhaf karakter 3 güzel galaktik ortam 10 Gizli Hazineler Tatlı Yeni Bulmaca Mekaniği Platform platformu eylemi Sarma zamanı!

Minimum: OS: Windows 7 SP1 + İşlemci: SSE2 talimat seti desteği Grafikler: DX10 (Shader Model 4.0) Yetenekleri ile Grafik Kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ