Alien Life Simulator Full İndir Oyun indir

Alien Yaşam Simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yabancı Yaşam Simülatörü - Hayat SIM ve Survival Elements ile bu 3. Kişi Roguuleit'te yabancı dünyaları keşfederken duygularınızı yönetin! Şimdi İstek Listesi!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: J6 Games

Publisher: J6 Games

sürüm tarihi: 18 feb, 2021

tür: atıcı, simülasyon, açık dünya, eylem

Alien Life Simulator, dünya dışı bir ortamda belirlenen bir haydut lite, aksiyon-macera oyunudur. Bir uzaylı evreni keşfedin ve çok gelişmiş bir yabancı toplumun kalıntılarını ortaya çıkarın. Yıldızların aracılığıyla hızlı tempolu bir macerada düşman yaşam alanlarına karşı hayatınız için savaşın!

Duygularınızı yönetin!

duygu olmayan hayat nedir? Yabancılarınızın yaşayacağı duygular, oynamanın şeklini değiştirecektir. Diğer uzaylılar, Alien Yaşam Simülatörünün tüm yeni "duygusal sistem" ile buna göre cevap vereceklerdir. Duygularınız faydalı perks sağlayabilir, ancak uzayda hayat yaşamanın yaşamış şeklinizi değiştirebilecek güçlerle ilerlemenizi engelleyebilir.

Alien Dünyaları Keşfedin

Rastgele oluşturulan yabancınızla yabancı dünyaları ve teknolojiyi keşfedeceksiniz. Arkasında kalan gelişmiş silahları ve diğer dünyalara koordinatlarla tabletleri keşfedin. Bulmak için tonlarca sırlar vardır, içine dalacak portallar ve amp; Ölümcül Yabancılar Savaşta yenmek için, bu yüzden bugün uzaylı hayatınıza başlayın!

Anahtar fetürleri: İşlemsel olarak oluşturulan ortamları keşfedin Her uzaylı dünyanın sırlarını keşfedin Rastgele oluşturulan AI kişilikleri işlerini değiştirir ve amp; duygusal bağımlılıklar Gün gecesi döngüsü Açlık sistemi Dinamik Düşman ve Dostu AI Oyuncunun, karakterlerinin duygusal durumuna bağlı olarak buffs veya debuffs'u aldığı "duygu sistemini" yaşayın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3-8100 Bellek: 4 MB RAM Grafik: GeForce GTX 1050 Depolama: 1 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i3-8100 Bellek: 4 MB RAM Grafik: GeForce GTX 1050 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ