All Walls Must Fall – A Tech-Noir Tactics Game Full İndir (v1.3.11136) Oyun indir

Tüm duvarlar düşmeli - bir teknoloji noir taktikleri oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tüm duvarlar düşmeli - bir teknoloji-noir taktikleri oyunu - Tüm duvarlar düşmeli, Soğuk Savaş'ın hiç bitmediği Berlin 2089'da yer alan Tech-Noir taktikleri oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: inbetweengames

Publisher: inbetweengames

sürüm tarihi: 23 Şub, 2018

tür: rpg, çıplaklık, Sci-Fi

Berlin, Kasım 2089: Soğuk Savaş asla bitmedi. 150 yıl boyunca her iki tarafın her iki tarafını gözlemlemek ve karşılamak için zaman manipülasyon teknolojisini kullanmıştır. Şimdi bu kırılganlık hali, haydut bir nükleer grevi dünyayı kargaşaya gönderecek gibi bir kırılma noktasına yaklaşıyor. Her iki taraf da, saldırının arkasında kim olduğunu ve nasıl önleneceğini bulmak için ajanları geri göndermek için karıştırdı. Eğer başarısız olurlarsa, tüm dünya sonsuza dek kül'e dönecek.

Tüm duvarlar, müziğin darbeli ritminde eylemlerin gerçekleştiği izometrik bir taktik oyunudur. Gizli ajanları, Berlin şehrinde tek bir gece boyunca atladıkları ve döngüde geçirdikleri zaman kontrol ediyorsunuz. Durumlanabilir bir gerçek zamanlı sistem kullanarak, kararlarınızı dikkatlice planlayın ve Gölgelerdeki veya düz görüşte görevinizi yerine getirirken, sizin yararınıza güçlü zaman manipülasyon yeteneklerini kullanın. Düzeyler prosedür açıdan yeniden birleştirildi, tüm duvarların sürekli olarak tekrarlanabilir bir kampanya yapısı düşmesi gerekirken, hala bireysel olarak hazırlanmış bileşenler ve set parçaları sunar.

Anahtar fetürleri: Windows, Mac ve Linux için izometrik aksiyon taktikleri oyunu Hibrit gerçek zamanlı / eşzamanlı dönüş tabanlı taktik oyun İşlemsel olarak üretilen seviyeler ve her seferinde farklı oynayan kampanya Soğuk Savaşın asla bitmediği bölünmüş bir şehir olarak Bilim Kurgu Noir Berlin Olası vadeli işlemlerle deney yapmanıza ve geçmişe geri saran zihin bükme zaman manipülasyon yetenekleri. Synaesthetic Gece Kulübü ortamları ve ses Kalabalık simülasyonu ve tahrip edilebilir nesneler içeren bir simülasyon sandbox Mücadeleyi arttırırken dişlilerinizi yükseltmenize izin veren yeni oyun + modu Özgür iradeye, ahlaki belirsizlik ve özgürlüğün anlamını yansıtan bir benzetme Unreal Motor 4'ü kullanan eski AAA uzmanları ekibi tarafından geliştirilmiştir. Jukio Kallio (Minit, Nükleer Taht, Luftrausers)

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DX10 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit Windows 7 veya üstü İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci 2.5 GHz veya daha hızlı Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DX11 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
193
TELİF HAKKI İHLALİ