All You Can Eat Full İndir Oyun indir

Hepsi ücretsiz link ve torrentte kırılmış durumda full ücretsiz indir PC oyunu yiyebilirsiniz. Tek yiyebildiğiniz - zamanımızın modern bir kahramanı ile tanışın, bu yüzden tembel bir adam, işinden ayrılmaya karar verdi ve hayatını yiyebileceğiniz bir yiyici diner içinde geçirdi. Yıllar geçtikçe ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: gamechuck

Publisher: gamechuck

sürüm tarihi: 13 Tem, 2017

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Hikaye

Zamanımızın modern bir kahramanının kontrolünü ele geçirin, bu kadar tembel bir adam, işinden ayrılmaya karar verdi ve sadece hayatını yiyebileceğiniz bir lokantada geçirmeye karar verdi.

Yıllar geçtikçe, freeloading doğası efsanesi olur, ancak bir trajedinin gerçekleşmesi - diner kapanmak üzere! Kahramanımız nihayet yerleşip düzenli bir iş bulacak mı? Asla !!!

Gameplay

Yemek yiyebildiğiniz tek şey, bir oyun oynamanın mekaniğini sorunsuz bir şekilde bir çizgi okuma deneyimiyle karıştıran benzersiz bir etkileşimli komutadır:

Anahtar fetürleri: Hayatınızın sorunlarına bir çözüm arayışında şehri geçerken, mizah, püf noktaları ve tartışmalarla dolu bir epik göreve başlayın. Unutulmaz karakterler kendinizi, babanızın tek arkadaşın olan, çok foxy sekreteri aşk ilgisi (ama bu sadece işe yaramıyor) ve yarım düzine daha fazla Arsa, bir Megaslimy Corporation'ın CEO'su ve ne olursa olsun bir şeyden bahsettiğinde karanlık bir dönüş alır. Onları durdurabilir misin ve daha önemlisi - umursuyor musun? Playtime: Hayatınızın otuz dakikası asla geri dönmediniz Oyun dünyasındaki her etkileşim (örneğin, eşyaları kullanmak, nesneleri kullanmak vb. Kullanımı gibi), hikayeyi ilerleten yeni bir komik panel oluşturur. Oyunda herhangi bir zamanda, yüzlerce benzersiz çizilmiş (ve el taranmış!) İçerik Zengin Paneller arasında ne yarattığını okumak için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® 7/8/10 İşlemci: 1GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 300 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
267
TELİF HAKKI İHLALİ