Altitude0: Lower & Faster Full İndir Oyun indir

Altitude0: Alt ve amp; Daha hızlı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Altitude0: Alt ve AMP; Daha hızlı - delicesine düşük ve tehlikeli uçan; Heyecan verici hızlı tempolu rekabetçi yarışta hayatta kalır0: Alt ve amp; amp; Daha hızlı. Her şey beceri hakkında. Yarış ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gugila

Publisher: Gugila

sürüm tarihi: Eylül 2014

tür: yarış, eylem, simülasyon

Altitude0: Alt ve amp; Daha hızlı, delicesine düşük ve riskli uçuşun bir zorunluluktur olduğu bir beceri tabanlı rekabetçi bir yarış oyunudur.

Refleksler ve hızlı düşünme, hızlı tempolu tehlikeli uçuşların tadını çıkarmak için gereklidir.

öngörülemeyen arazilerden düşük uçan ve bıçaklar ve ateş halkaları gibi çılgın engeller, size maks. Becerileriniz bir sonraki seviyeye ilerledikçe yeni uçaklarla ve eklentilerle ödüllendirin ve rütbelerden yükselirsiniz. Uçağınızı serin eğlenceli çıkartmalar ve diğer süslemelerle gösterin.

Altitude0 oyununda Excel ve başarılarınız ve amp; Sonuçlar çok sayıda fame sıralaması ile ölümsüzleştirilecektir. Real Racers 'Club'a katılın!

Temel özellikler

Kayıt yendi - Büyük Tekrar Değeri

Her zaman yenmek için yeni bir kayıt var. Zaman limitinin ekstra heyecanlandığı haftalık speedruns'a katılın. Düzinelerce resmi ve kullanıcı tarafından oluşturulan parça, en iyi zamanlar için sizi rekabet edecek. Düşük uçan, toplanan eşyalar ve daha fazlası gibi sayısız sıradaki istatistikler, sizi başkalarına karşı sıralayacak.

Anahtar fetürleri: Lisansınızı solo modda yükseltin. Dayanıklılığınızı test etmek için şampiyonluk oynayın. Çok oyunculu etkinlikler düzenleyin ve katılan oyunculara rastgele oyun hediyelik eşyaları verin.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 GHz, Intel Core 2 Duo 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 512 MB Kart Shader 3.0 yeteneğine sahip DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: entegre

Önerilen: OS: Windows Vista, 7,8,8.1,10 İşlemci: AMD Altı Çekirdekli CPU, Intel Quad-Core CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 1024 MB DirectX 11 Kart DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: entegre
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
216
TELİF HAKKI İHLALİ