Alucinod Full İndir Oyun indir

alucinod full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Alucinod, yerçekiminin ayaklarınızın altındaki toprağı eşleştirmek için değiştiği birinci şahıs bulmaca oyunudur. Duvar yok, yok, yok, hepsi nerede durduğun yere bağlı.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Thomas Pettus

Publisher: Thomas Pettus

sürüm tarihi: 29 Ağu, 2019

tür: bulmaca, macera

Alucinod, yerçekiminin ayaklarınızın altındaki toprağı eşleştirmek için değiştiğinin birinci şahıs yapboz oyunudur. Duvar yok, yok, yok, hepsi nerede durduğun yere bağlı.

Anahtar fetürleri: Yerçekimi değiştikçe, yollar değişir ve oda döngüsü ve bükülür. Her yüzey ileri bir yol olabilir ve bulmacalar olasılığı olan yoğunlaşır. Her alanın bir sonraki kırılmadan veya kesilmesiyle birlikte aktığı kesintisiz bir dünyada kaybolun, deneyiminizi ayıracak bir şey yok. Ton ve atmosferden bir keşif, sözcüksüz bir hikaye deneyimle anlattı.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i5 - 4670 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I5 ​​- 6600K veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 970 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 10 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
152
TELİF HAKKI İHLALİ