Always The Same Blue Sky… Full İndir Oyun indir

Her zaman aynı mavi gökyüzü ... full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Her zaman aynı mavi gökyüzü ... - iki genç ruhun bağlantısının ardından bir kavrama sahil macerası, her biri bilmeden diğerine, görünen bir dünyayı anlamaya yardımcı olur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Neonight

Publisher: neonight

sürüm tarihi: 21 May, 2015

tür: Visual rover, casual, macera, anime

Bu, tipik görsel romanınız değil. Her zaman aynı mavi gökyüzü, ortama taze yeni bir açıdan, dolgu maddesi olmayan bir tutma masalından yaklaşır. Nefes kesen sanat eserleri ve bağımlılık yapan bir film müziği ile tamamlanmıştır, genç yeteneğin bu amalgamasyonunu kaçırmayı göze alamazsınız!

Düşünceli bir genç ruh olarak oynarsınız, geç ergenlik yoluyla yolunuzu canlandırırsınız; Yaşınız için çok şeydiniz ve sonuç olarak biraz uyuşuktur. Bu nedenle, bir göz kapağını, maviden, başka bir uzak konumda, yine başka bir okula transfer edildiğinde, bir göz kapağını yarasın. Küçük, bu küçük adanın diğerleri gibi bir şey olmadığını biliyor musunuz, üzerinde meydana gelen olayların her şeyi değiştireceğidir.

Zaten niş hikaye anlatımı türünde, her zaman aynı mavi gökyüzü, gerçekten benzersiz bir sahil macerası olarak göze çarpıyor; Zamansız bir sevgi hikayesi, gizem ve insanlık.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1GHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 635 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
234
TELİF HAKKI İHLALİ