Ancient Battle: Alexander Full İndir Oyun indir

Antik Savaş: Alexander full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Eski Savaş: Alexander, PC ve Mac'te eşsiz bir Wargaming deneyimi sunar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hexwar games

Publisher: hexwar games

sürüm tarihi: 25 Tem, 2019

Tür: strateji

Eski Savaş: Alexander, PC ve Mac hakkında benzersiz bir gargama deneyimi sunar.

Makedonyalı falangitleri, Yunanca hoplitleri, Hint fillerini, scythed chariaları, Farsça süvari, mancınıkları, okçuları, sapanları ve klasik savaşlara katılmak için diğer birçok ünite türünü kullanın. Chaeronea Savaşı da dahil olmak üzere Yunanistan ve Makedonya'daki ve çevresindeki savaşları reddetmenize izin veren üç kampanya. İkinci kampanya, Achaemenid Pers İmparatorluğu'nu fethetmek için itin, Yunanistan'da isyancı spartalılarla uğraşmak zorunda kalırken. Son olarak, Alexander'ın Hindistan'daki kampanyası, Hydaspes'in epik savaşında, Makedonya Pike Phalanx'in Hint fillerinin kitlelerine karşı.

Anahtar Oyun özelliği:

Anahtar fetürleri: Yüksek çözünürlüklü grafikler. 7 Misyon Eğitimi Kampanyası. 8 Misyon Yunanistan kampanyası Makedonlar ya da rakipleri Atinyalılar, TheBan, Illyrianlar, Getae, Trakyalılar ve Triballialılar olarak oynanabilir. 7 Mission Persia kampanyası Makedonlar veya rakipleri olarak oynanabilir, Achaemenid Persler ve Spartalılar. *] Tüm görevler, öğretici hariç, her iki taraf olarak da oynanabilir. 5 Mission Hindistan Kampanyası Makedonlar veya rakipleri olarak Klasik Kızılderililer ve Scythials olarak oynanabilir. 48 benzersiz eski birimler. Detaylı savaş analizi. Stratejik hareket. Oyun saatleri. Detaylı referans çizelgeleri. Kanat saldırıları.

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.1 Grafik kartı destekleme Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ