Animal Gods Full İndir (v02.09.2020) Oyun indir

Hayvan tanrıları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayvan tanrıları - Zen benzeri yolculuk, hafif şaşırtıcı, hassas platform ve düşmüş tanrılara odaklanan güzel resimli, 2D yukarıdan aşağıya oyunu ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Still oyunları

Publisher: still games

sürüm tarihi: 12 Eki, 2015

tür: eylem, macera, açık dünya

Zen benzeri yolculuk, hafif şaşırtıcı, hassas platform ve düşmüş tanrılara odaklanan güzelce resimli, 2D yukarıdan aşağıya oyunu.

Hikaye

Hayvan tanrıları düştü. Bir kez kutsal olanlar, artık kabuklu canavarlar, büyük bir bronz endüstrisinden toksik dumanlara kaybetti. Thistle, küçük ve bir amp olarak oynayın; Çevik savaşçı, bu canlıları rahatsız eden laneti yok etmeye mahkum. 17. yüzyılda BC Bronz Kılıç ... ve tanrıları özgür bırakın.

Temel özellikler

Nehirler gibi toksik labirent yoluyla çizgi / çözgü. Kesikleme, belirli bir süre boyunca sabit bir mesafeyi sabit bir mesafeyi hareket ettirir ve uzun çizgi yükseltmeleri.

Herhangi bir sırayla zindanları seçmenizi sağlar. Gwyn bahçelerine, Eynd Salonları ve SYN kıyılarına yolculuk. Hayvan tanrılarını yenmek için her zindanda silah ve silah yükseltmesini bulun.

Bulmacalar yaklaşık% 75 beceri ve% 25 stratejisine dayanır. Her zindan, oyunculara önündeki engelleri değerlendirmelerini ve dikkatlice yaklaşmalarını istedi. Bulmacalar büyük ölçüde bir strateji ve şans ipucu gerektiren beceri temellidir.

Anahtar fetürleri: Alev pelerin Unholy Haritası Işık şaşırtıcı Karakter odaklı hikaye Hayatlar-09 modu

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel (r) Çekirdek (TM) i5-2435M @ 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler 3000 Depolama: 600 MB Mevcut alan Ses kartı: Intel (r) Ses göster
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
186
TELİF HAKKI İHLALİ