Ankh 2: Heart of Osiris Full İndir Oyun indir

Ankh 2: Osiris Bedava İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ankh 2: Osiris'in Kalbi - Bu sefer başarısız olmayacak. Bu sefer Osiris, insan dünyasına yaptığı şeyleri gösterecektir. Ancak tek başına Ankh yeterli değil - o kadar uzun değil.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Deck 13

Publisher: strateji ilk önce

sürüm tarihi: 18 May, 2007

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Bu sefer başarısız olmayacak. Bu sefer Osiris, insan dünyasına yaptığı şeyleri gösterecektir. Ancak tek başına Ankh yeterli değil - vücudunun en önemli kısmını bulamadığı sürece: kalbi.

Hayat Assil'e nazik olmamıştır. Sadece üç hafta önce ölüm lanetini engellemeyi başardı. O zamandan beri bir ilişki (Thara ile birlikte) kayalara çarptı ve Ankh ondan çalındı ​​(uğursuz suikalık tarafından). Assil her şeyi geri almak için ortaya çıkıyor.

O tek kurban değil, ancak başka biri var: Firavun! Bir an tahtına oturur, tembel, halsiz ve bir akşamdan kalma halindeyken, bir sonraki o kendi taş ocağında bir köledir - bu nasıl oldu? Ve daha da önemlisi: Öldürmeden bundan nasıl çıkacak?

Ankh: Osiris'in kalbi, oynatıcıyı eski Kahire'nin tembel dünyasına daha derine götürdüğü için daha yoğun ve daha tuhaf. Birçok tanıdık yüzle tanışacaksınız, ancak ilk Ankh'de bulunan çok sayıda yeni sürpriz ve aynı siyah mizah var.

OS: Windows XP veya Vista İşlemci: 2 GHz ile işlemci Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 128 MB bellek veya daha iyi olan Radeon 9800 / GeForce 5800'den grafik kartı DirectX®: DirectX 9.0C Sabit Sürücü: Ses: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
192
TELİF HAKKI İHLALİ