Anomaly: Warzone Earth Full İndir Oyun indir

Anomali: Warzone Earth Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Anomaly: Warzone Earth - Bu Ters Kule Savunma Aksiyon Strateji Oyunu'nun tehlikeleri aracılığıyla zırhlı bir kadro kurşun!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 11 bit Studios

Publisher: 11 bit Studios

sürüm tarihi: 8 Nis, 2011

tür: strateji, kule savunma, aksiyon, bilim-Fi, rts

Anomali: Warzone Earth, ters bir kule savunma formülünde olağanüstü bir eylem ve strateji karışımıdır. Oyun, yakın gelecekteki bir dünyayı uzaylı bir saldırıdan kurtarma konusunda sizi görevlendirir. İşgalciler, dünyanın büyük şehirlerini ele geçirdiler, yolundaki her şeyi yok eden büyük taretler inşa ettiler. Bir zırh ekibinin Bağdat ve Tokyo gibi şehirlerin sokaklarında yol açması, rotayı planlamaya ve muhalefeti ezmek için hangi birimlerin hangi birimlerin konuşlandırılacağını belirlemeye başlamak için size kalmış. Özel yetenekler ve hızlı düşünme, Hikaye kampanyası ve iki kalp vuruşlu takım saldırı modu arasında hızlı tempolu, taktiksel savaşa girerken, özel yetenekleri ve hızlı düşünceyi misyonunda desteklemek için hayati öneme sahip olacaktır.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yenilikçi oyun keyfini çıkarın - ters bir kule savunma formülünde aksiyon ve strateji karıştırma - sen saldıran tarafsın! Özel yetenekleri ve hızlı düşünceyi zafer arayışındaki arayışında desteklemek için çok önemli olan komutanı oynayın. Taktik ve stratejik olarak düşünün, doğru kadroyu ve görev için en iyi rotayı seçmeyi düşünün. Yeni birimler satın almak ve bir savaş sırasında takımınızı yükseltmek için kaynakları toplayarak taktik olanakları genişletin. İlgi çekici hikaye kampanyasında ve iki heyecan verici kadro saldırı modunda saatlerce oynayın. Kendinizi harika görseller ve atmosferik sesle oyuna bırakın. Windows 7 ile uyumlu PC dokunmatik ekranlarını destekler! Ekrana dokunun ve tam taktik deneyimin tadını çıkarın.

OS: Microsoft Windows XP SP2 / Microsoft Windows Vista / Microsoft Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 4 2.4GHz veya AMD Athlon 64 +2800 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 7600 / ATI RADEON X1800 veya eşdeğeri DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 1 GB Ses: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
236
TELİF HAKKI İHLALİ