Another Sight – Hodge’s Journey Full İndir Oyun indir

Başka bir görüş - HODGE's yolculuğu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Başka bir görüş - HODGE'ün yolculuğu - HODGE'ün yepyeni, bağımsız bir prequel öyküsünde başka bir görüşte Kedi'nin kontrolünü ele geçirin - Hodge'nin yolculuğu. Yeni platform zorlukları mücadele ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lunar Great Wall Studios

Publisher: Balık Eagle

sürüm tarihi: 14 Kas, 2018

tür: macera, eylem, gündelik, bulmaca

Başka bir görüşte bir yepyeni, bağımsız bir ön prequel hikayesinde kedinin kedinin kontrolünü ele geçirin - Hodge'nin yolculuğu.

Bu yeni bağımsız macera, oyuncuları maceralarının başlangıcında kitle buluşmaya yol açtığı için Hodge pençelerine koyar.

HODGE'lerin, hayallerin dünyası ile gerçek dünyası arasında dolaşırken Hodge Hodge Hakkında Hodge Hakkında Yeni Gizemleri Çözmek için Bulmacaları Çözmek İçin Yeni Platform Zorluklarını Oluşturma.

Oyun özellikleri

Yeni bir perspektif - Başka bir görüşte kendi macerasının başlangıcında kiti keşfettiğini ve kitinin hemen önünde olan olayları keşfettiğini keşfedin.

Stand-Yalnız - Ana oyun olmadan bile oynayabileceğiniz bu yeni bağımsız macerada başka bir manzara için prelude tadını çıkarın.

saf Kedi 'Katyon' - Sadece Kediyi Hodge'ın pençelerine yerleştirildiğiniz yeni bir kısa maceranın tadını çıkarın! Tırmanmaya, zıpla, miyav ve yeni bir gizemli hikaye ile yolunuzu açın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2.0 GHz veya daha hızlı Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD 6870 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3500 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
209
TELİF HAKKI İHLALİ