Anstorm Full İndir Oyun indir

anstorm full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Anstorm - en yaygın olarak klasik bir arcade shooter olarak basit ve kavrama oyun. Oyun kısa molalar rahatlamak için mükemmel olan kısa seviyelerden oluşur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: shiv

Publisher: shiv

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: eylem, atıcı, Sci-Fi

Galaxy'nin keşfedilen kısmı dışındaki bir araştırma gemisi olan "Anstorm", içinde yapay bir gezegenle bir solucan deliği keşfetti. Yeni göreviniz üzerine bir iniş yapmak ve kökenini ve tarihini bulmaktır.

Oyun özellikleri

Anahtar fetürleri: Basit ve heyecan verici oyun, klasik arcade atıcıların günlerini size hatırlatacaktır. Kampanya modu, her bölümün sonunda patronlu 6 bölümden oluşur. En yüksek skoru mümkün olan en yüksek skora ulaşmak için sonsuz şekilde büyüyen düşmanların ordularını savaşmak zorunda olduğunuz sağkalım modu. Sürekli hareket eden arazide 30 saniye boyunca hayatta kalmanızı gerektiren labirent modu. Void'den uzak durun! Bu oyun tek bir indie geliştirici tarafından yapılır. Satın almak, gelecekte daha müthiş şeyler için onu destekleyecektir!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli 2.4 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Son Grafik Sürücüleri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300 veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Son Grafik Sürücüleri Depolama: 300 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ