Aritana and the Twin Masks Full İndir Oyun indir

Aritana ve ikiz maskeleri full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aritana ve ikiz maskeleri - Değerinizi kanıtlayın ve YPY'nin tapınağındaki tüm gizemleri maskeleyin. Büyülü bir yay ve ok kullanarak, ağacını kurtarmak için bu yolculukta Aritana'yı alın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Duaik Entretenimento

Publisher: Duaik Entretenimento

sürüm tarihi: 25 Şub, 2021

tür: macera, bulmaca, açık dünya

"Hazır değiller ..."

sen misin? Aritana ve ikiz maskelerdeki değerinizi kanıtlayın. Brezilya mitolojisine ve kültürüne dayanan bir macera, sizi ormanın gizemlerine daha derine götürecek.

Bu ikinci Aritana'nın macerası, oyun olanaklarını genişletiyor, bir yay ve ok oyunu, 3B hareket, açık manzaralarda ve oyuncunun birkaç bulmacayı çözmelerine yardımcı olan güçler. Devasa bir tapınağı keşfedin, birçok özel iksirde karıştırılabilecek eserler bulun ve hayat ağacını kurtarmak için kendinizi hazırlayın.

Ayrıca, bu büyülü evreni, tapınağın etkinlikleri hakkında daha fazla şey gösteren çizgi romanlarla daha fazla keşfedebilirsiniz. Tüm gizemleri maskeleyin ve Aritana'yı hayat ağacını kurtarmak, geçmişinden hayaletleri keşfetmek için yolculuğunda takip edin.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) I7-5500U CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 920m Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
171
TELİF HAKKI İHLALİ