Arsenal Demon Full İndir Oyun indir

Arsenal Demon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Arsenal Demon - Arsenal ibleti olarak, her girdiğinizde değişen bir arenada hayatta kalmak için robot meleklerin orduları ile koşun ve vurun. Yüklü bir kombinasyon seçin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: BLAST programlama

Publisher: BLAST programlama

sürüm tarihi: 11 Eki, 2019

tür: eylem, atıcı, hayatta kalma

intikam ile sibernetik bir savaş makinesi olan Arsenal Demon'un kontrolünü ele geçirin. Bu hızlı tempolu hayatta kalma Arena Shooter'da sonsuz bir mekanik 'meleklerin' akışını al. Bu bir sonraki seviye aksiyon oyununda çizgi, çift atlama, duvara koşma ve tavşan atlama, çift atlama, duvara koşma ve tavşan yaparken silahların bir cephanesi arasından seçim yapın.

Morphing arenasının gücünü arttırmak için şeyonik zincirlere kendinize kelepçelendirin ve sürekli büyüyen farkın gücünü oluşturması için dağınık güçlerini toplayın. Eleştirel sayaçınızı hızlı hareketlerle doldururken, maksimum yıkım potansiyelinizi oluşturmak için Hotseat'a bağlanır.

Aşamalı olarak daha sert düşmanlarla mücadele edin ve Arsenal iblisin unvanı için, dünyanın dört bir yanındaki gerçek insanlara karşı, hayatta kalmak için acımasız bir mücadelededir ... eğer cesaret ederseniz.

* Çevrimiçi afiş erişim için gerekli internet bağlantısı.

Özellikler:

8 Güçlü Silahlar: Her biri farklı kombinasyonlarda birbirine bağlı olabilir.

5 Güç UPS: Yenilmezlikten Sınırsız CRIT'e kadar değişmektedir.

8 Düşman tipleri: (artı daha güçlü "yüceltilmiş", gelişmiş istatistik ve hız ile her birinin versiyonları)

Klasik Mod: Başlangıçtaki tüm silahlara erişim ile hızlıca geçiş yapın.

Demon modu: Güçlü yetenekleri ve daha güçlü silahların kilidini açmak için zayıf ve hayal kırılmış durumdalığına uğradığınız ve arsenalinizi sevdiğiniz bir kampanya modu.

Olay Modu: Silahların ve zincirlerin ayarlandığı tek bir harita ile haftalık bir olay, kendi liderliği ile. Gerçek bir beceri testi.

Kelepçeler: Bir sonraki çalışmanın zorluğunu arttıran şeyonik zincirler, daha fazla farklı şekilde, daha yoğun sisden daha hızlı düşmanlara kadar.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Özel GPU Depolama: 120 MB Mevcut alan Ses kartı: entegre Ek notlar: Leaderdalar ve Etkinlik Modu için İnternet Bağlantısı Gerekli

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 8.0 GHz Dört Çekirdek veya Daha İyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Özel GPU Depolama: 120 MB Mevcut alan Ses kartı: entegre Ek notlar: Leaderdalar ve Etkinlik Modu için İnternet Bağlantısı Gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
256
TELİF HAKKI İHLALİ