Artifact Full İndir (FULL UNLOCKED) Oyun indir

Artefakt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Eser - efsanevi oyun tasarımcısı Richard Garfield ve vana arasında bir işbirliği, eser, en derin oyun ve şimdiye kadar görülen en yüksek sadakat deneyimini sunar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: valf

Publisher: valf

sürüm tarihi: 28 Kas, 2018

tür: strateji, gündelik, dönüş tabanlı

Kart oyunu yeniden yayınlandı

Efsanevi Kart Oyunu Tasarımcısı Richard Garfield ve Valf arasında bir işbirliği, DOTA 2'nin zengin ayarı ile derin stratejik, rekabetçi oyunları birleştiren bir dijital kart oyunudur. Sonuç, sürükleyici ve görsel olarak çarpıcı bir ticaret kartı oyunudur. diğerleri.

Strateji sınırsız

Güvertinizi üç mücadele şeridi boyunca koruyun, rakibinizin her hareketi kendinizden biriyle cevaplayın. Sınırsız el boyutu. Sınırsız sayıda birim kontrol ediyor. Sınırsız mana kullanabilirsiniz.

Savaşın sürekli değişen gelgitinde gezinmenin en iyi yoluna karar vermek size kalmış.

arkadaşlarla eğlenceli

Bir mutfak masasının etrafında kart oyunları oynadıysanız, evin kuralları ile gelebilecek keyfi biliyorsunuzdur. Artifakt, size ve arkadaşlarınızın bir turnuva oluşturmada kontrolünü tamamlar. Sadece eliminasyonunuzu veya eliminasyon dışı formatınızı ve güverte kısıtlamalarını seçin; Ardından, arkadaşlarınıza kendi tasarımınızın potayla karşılaşın.

Küresel olarak rekabet edin

Genişle dünyaya karşı yeteneğinizi test etmek ister misiniz? Valf destekli eldivenler ve turnuvalar, oyunculara sadece ustalık sevinci için eser oynamama fırsatı verecek, ancak oyun seviyelerine dayanarak ödülleri kazanmak için.

İadeler: Başlangıç ​​güvertelerinizi ve kart paketlerinizi iddia ettikten sonra, buharla otomatik olarak yapay bir iade için uygun olmayacaksınız. Başlangıç ​​güvertelerinizi ve kart paketlerinizi iddia etmeden önce, önceden oluşturulmuş güverteleri kullanarak botlara ve diğer oyunculara karşı oyun oynayabileceksiniz.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7/8/10 İşlemci: Intel I5, 2.4 GHz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Entegre HD Grafikler 520 W / 128 MB veya daha iyi Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 7 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
274
TELİF HAKKI İHLALİ