ASCII Attack Full İndir Oyun indir

ASCII Attack Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ASCII Saldırısı - Soğuk Savaş Süper Bilgisayar Rogue'a gitti ve ilk grev için fırlatma kodlarını yazdırıyor. Nükleer Armageddon'un önlenmesinin tek yolu var; Nokta matrisini girin, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Daisy Maze Games

Publisher: Daisy Maze Games

sürüm tarihi: 16 Mar, 2016

tür: eylem

Soğuk bir savaş süper bilgisayarı haydut gitti ve ilk grev için fırlatma kodları yazdırıyor. Nükleer Armageddon'un önlenmesinin tek yolu var; Nokta matrisini girin, kodları toplayın ve ASCII ordusunu yen.

ASCII Saldırısı, Arcade oyunlarının arcade oyunlarından ilham alan retro tarzı bir indie eylem unvanıdır. Benzersiz bir kontrol grubu ve klasik arcade eyleminde yeni bir alım olan bir beceri tabanlı oyundur.

Anahtar fetürleri: 25 seviyeli 80'li yıllar dönemi matris yazıcı kağıdının düşmanına ve savaşa savaşın. Birden fazla mod ve düşman, genişletilmiş oyun zorlukları sağlar. Survival modunda huzursuz ve yenilmez düşmanların dalgalarıyla yaşayın. Mücadeleyi kucaklayın ve ASCII'nin gücünü serbest bırakın. ASCII Kicker modunda nihai zorlukla yüzleşin. Tam buhar kontrolörü ve 360 ​​gamepad desteği; Büyük resim için mükemmel.

Minimum: Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut Alan

Önerilen: Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: Shader Model 2.0 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: 360 gamepad veya buhar kontrol cihazı önerilir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
181
TELİF HAKKI İHLALİ