Aspect Full İndir Oyun indir

Boyut full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yönü - herhangi bir hatayı affetmeyen dünyadaki bir yokuş yukarı savaşına dalın. Yönü, bir ciberpunk tarzında öne çıkan bir macera atmosferidir. Sen bakacaksın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: myrrh Creative

Publisher: myrrh Creative

Çıkış tarihi: 4 Aralık, 2018

tür: eylem, macera

Gelecekte, insanlığın bilincine sahip Androidleri yarattı. O zamandan beri, kitlesel dağıtım aldılar ve tüm yaşam alanlarında iş yapmaya başladılar. Suborinasyonda tutulur, eşit olarak kabul edilmezler ve iradelerin herhangi bir tezahürü için ciddi şekilde cezalandırılır.

Android'in Model - K_ELlen, yetişkinler için eğlence endüstrisinde çalışmak üzere tasarlandı. Basitçe söylemek gerekirse, insanların en pis ve ahlaksız fantezilerini tatmin etmeye hizmet ederler.

Bir keresinde, bir Android kodunda bir hata oluşur ve iyileştikten sonra K_ELlen, özgürlüğü için mücadeleye başlamak için dijital bağları yok eder.

Düşmanlarla dolu bir dünyada, herhangi bir tereddütin ölüm anlamına geldiği, android'in ömrünün hiçbir şeyin karşılandığı durumlarda ... onu kurtaracak olan olur musun?

Anahtar fetürleri: Kullanıcı dostu kontrol ile hardcore ve dinamik oyun Synthwave Türünde Büyüleyici Soundtrack Cyberpunk tarzında gerçekçi, ayrıntılı yerler Farklı Düşmanlar ve Engeller Geleceğin dünyasına dalmak, tehlike ve neon ışıklarla dolu Koş, zıpla ve düşmanların saldırılarını ve engellerini atlat. Enerjinizi izleyin!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.2ghz Bellek: 2 MB RAM Grafikler: 512 MB VRAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ