Assassin’s Creed Full İndir Oyun indir

Assassin's Creed ™: Direktörün Cut Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Assassin's Creed ™: Direktörün Cut Edition - Assassin's Creed ™, Action Türünü yeniden tanımlayan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen bir sonraki gen oyunudur. Diğer oyunlar olduğunu iddia ederken ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Publisher: ubisoft

Çıkış Tarihi: 9 Nis, 2008

tür: eylem, macera, açık dünya, Sci-Fi, RPG

Assassin's Creed ™, eylem türünü yeniden tanımlayan Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen bir sonraki gen oyunudur. Diğer oyunlar, etkileyici grafik ve fizik ile bir sonraki nesil olduğunu iddia ederken, Assassin'in Creed'i, teknolojiyi, oyun tasarımı, temasını ve duygularını kaosu kurduğunuz ve savunmasız, ancak güçlü, bir değişim ajanı haline geldiğiniz bir dünyaya birleştirir.

Ayar 1191 reklamdır. Üçüncü Haçlı Haçlı toprakları parçalara ayırıyor. Siz, Altair, çatışmanın her iki tarafını da bastırarak düşmanları durdurmak niyetindeysiniz.

Sen bir suikastçısın, gizlilik içinde örtülmüş bir savaşçı ve acımasızlığınız için korktum. Eylemleriniz yakın çevrenizi kaosa atabilir ve varlığınız tarihteki bu önemli an boyunca olayları şekillendirecektir.

Bir suikastçı olun - tarihin en ölümcül ve en gizli klanlarının becerileri, taktikleri ve silahları. Saldırılarınızı planlayın, merhamet etmeden grev yapın ve kaçmanın yolunuzla savaşın.

Exclusive PC İçeriğini Deneyim - Dört PC-Özel Soruşturma Görevlisi, Çatı Yarışı Yarışı Mücadelesi, belirli bir yere bir yarış ve oyuncunun istikrar etmesi gerekenler diğer bir bölgedeki tüm okçular, diğer suikastçılara yardımcı olmak için.

Gerçekçi ve duyarlı ortamlar - tüm eylemlerinizin sonuçları olduğu bir yaşam, nefes alma dünyasını yaşayın. Kalabalıklar hamlelerinize tepki verir ve görevlerinizde size yardımcı olur veya engeller.

Yeni bir boyut-toplam özgürlüğe sahip eylem - Nerede olursa olsun, hedeflerinizi her yerde ortadan kaldırın. Avınızı zengin olarak ayrıntılı, tarihsel olarak doğru, açık uçlu ortamlar ile takip edin. Ölçekli binalar, atlar montaj, kalabalıklarla karıştırın. Hedeflerine ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın.

Minimum: Desteklenen OS: Windows® XP / Windows Vista® (yalnızca) İşlemci: Çift çekirdekli işlemci 2.6 GHz Intel® Pentium® D veya AMD Athlon ™ 64 x2 3800+ (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Athlon 64 x2 4400+ veya daha iyi önerilir) Sistem Belleği: Windows XP: 1 GB RAM / Windows Vista: 2 GB RAM Ekran Kartı: 256 MB DirectX® 10.0 uyumlu ekran kartı veya DirectX 9.0 uyumlu kart Shader Model 3.0 veya daha yüksek (* Desteklenen Listeye bakınız) Ses Kartı: DirectX 9.0 veya 10.0 uyumlu ses kartı (5.1 Ses kartı önerilir) DirectX Sürümü: Direct x 9.0 (Windows XP) veya 10.0 (Windows Vista) Kütüphaneleri Sabit Disk: 8 GB mevcut sabit disk alanı Desteklenen Çevre Birimleri: Klavye, Fare, İsteğe Bağlı Denetleyici (Windows için Xbox 360® Denetleyicisi) * Serbest bırakma sırasında desteklenen video kartlar: ATI® Radeon® X1600 ** / 1650 ** - 1950 / HD 2000/3000 serisi, NVIDIA GEFORCE® 6800 ** / 7/8/9 serisi. ** PCI Express sadece desteklenir. Bu kartların laptop versiyonları çalışabilir, ancak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En güncel gereklilikler için, lütfen şu oyunda SSS'u ziyaret edin: http://support.ubi.com.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
241
TELİF HAKKI İHLALİ