Assassin’s Creed II Full İndir Oyun indir

Assassin'in Creed 2 Deluxe Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Assassin's Creed 2 Deluxe Edition - Bozulmamış bir aile, intikam ve komploun epik bir hikayesi, ancak Brutal, Rönesans İtalya'nın backdrop. Yeni Düşük Fiyat!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 4 Mar, 2010

tür: eylem, açık dünya, macera, bilim kurgu

Assassin'in Creed® 2, video oyun tarihindeki en hızlı satan yeni IP olan başlığa aittir. Son derece beklenen unvan, yeni bir kahraman, Ezio Auditore da Firenze, genç bir İtalyan asil ve yeni bir dönem, Rönesans.

Assassin'in Creed 2, ilk OPU'yu yankılanan bir başarı yapan çekirdek oyun deneyimini korur ve oyuncuları şaşırtacak ve meydan okuyacak yeni deneyimler sunar.

Assassin'in creed 2, bir aile, intikam ve komploun epik bir hikayesidir, ancak Brutal, Brutal, Rönesans İtalya'nın backdrop. Ezio Leonardo da Vinci, Floransa'nın en güçlü ailelerini ele geçirdi ve usta bir suikastçı olmayı öğrendiği Venedik kanalları boyunca girişimleri yapıyor.

Ezio, yeni bir ERA EZIO AUDITORE DA FIRENZE için yeni bir suikastçı, ailesinin ihanet edilmesinden sonra suikastçıların yollarını öğrenecek genç bir İtalyan Noble'dir ve intikam almaya bakıyor. O bir bayanın adamı, Panache ile ücretsiz bir ruh, henüz kişiliğinin çok insan tarafına sahip. Onun aracılığıyla, usta bir suikastçı oldun.

Renaissance İTALYA, 15. yüzyılda İtalya, daha az bir ülke ve daha az bir ülke koleksiyonu, siyasi ve ekonomik gücü olan ailelerin, Floransa ve Venedik gibi şehirlerde liderlik rolleri almaya başladığı bir şehir ülkesi koleksiyonu. Dünyadaki en güzel şehirlerden bazıları yoluyla bu yolculuk, kültürün ve sanatın yolsuzluk, açgözlülük ve cinayetin en ürkütücü hikayelerinin bazılarının yanında doğduğu bir zamanda gerçekleşir.

Yeni bulunan bir özgürlük, istediğiniz zaman görev yapabileceksiniz ve bu açık uçlu dünyada serbest çalışmayı geri getiren ve yüzme ve hatta maceraya uçmak gibi unsurlar ekleyen bu açık uçlu dünyada ne istediğinizi yapabilirsiniz. Oyundaki çeşitlilik, seçtiğiniz herhangi bir şekilde oyundan gerçekten oynamanız için başka bir katman ekler.

Dinamik kalabalık, her karakterin oyuncu için bir fırsat olduğu canlı, solunum dünyasını keşfeder. Kalabalığa karışmak daha kolaydır, oyun içi karakterlerle çalışmak, bol ödüller sağlar, ancak şaşırtıcı sonuçlara yol açabilir.

Minimum: OS: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit) * İşlemci: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHz veya AMD Athlon X2 64 2.4GHz Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7® Grafikler: 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu kart Shader Model 3.0 veya daha yüksek (desteklenen listeye bakın) DirectX®: DirectX 9.0 Sabit Disk: 8 GB boş alan Ses: DirectX 9.0 - Sesli Ses Kartı Desteklenen çevre birimleri: klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici

* Bu ürün, sürümündeki Windows® 98 / Me / 2000 / NTSUpported Video Kartlarını desteklemez: ATI® Radeon® X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GEFORCE® 7/8/9/100 / 200 serisi

Önerilen: OS: Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit) * İşlemci: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 x2 6000+ veya daha iyi Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7® Grafikler: GeForce 8800 GT veya ATI Radeon HD 4700 veya daha iyi DirectX®: DirectX 9.0 Sabit Disk: 8 GB boş alan Ses: 5.1 Ses kartı Desteklenen çevre birimleri: Klavye, Fare, Joystick İsteğe bağlı (Windows için Xbox 360® Denetleyicisi)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
255
TELİF HAKKI İHLALİ