Assassin’s Creed Origins Full İndir Oyun indir

Assassin'in creed origins full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Assassin'in creed origins bir aksiyon / macera oyunudur.

Assassin'in Creed Origins PC oyunu genel bakış:

Assassin'in Creed Origins, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiştir ve Ubisoft tarafından yayınlanmaktadır. 26 Ekim, 2017'de piyasaya sürüldü.

Assassin'in Creed U00ae Origins yeni bir başlangıçtır

Antik Mısır, Majesteleri ve Entrika'nın bir ülkesi, güç için acımasız bir kavgada ortadan kayboluyor. Karanlık sırları açıkladı ve bir kurucu an için geri döndüğünüz gibi unutulmuş mitleri unuttum: Assassin'in kardeşliğinin kökenleri.

Keşfetmek için bir ülke

Nil'i hafifletin, piramitlerin gizemlerini ortaya çıkarın veya bu devasa ve öngörülemeyen arazileri keşfederken tehlikeli antik hiziplere ve vahşi hayvanlara karşı yol açın.

Her oynadığınızda yeni bir hikaye

En çok umutsuz çıkıntılara kadar olan en zengin yüksek doğumlu olanlardan, güçlü ve unutulmaz karakterlere sahip yolları geçerken, birden fazla göreve girin ve hikayeleri kavramak.

Action-rpg kucaklamak

savaşmak için tamamen yeni bir yol yaşayın. Ödül ve farklı özellikler ve nadirliklerle düzinelerce silah kullanın. Derin ilerleme mekaniğini keşfedin ve benzersiz ve güçlü patronlara karşı yeteneklerinize meydan okuyun.

Assassin'in creed origins'i nasıl yüklenir Ücretsiz İndir:

Not: Bu oyunun kırılmış durumda versiyonunu başka bir postayla yükledik, buradan indirmelisiniz:
Nasıl kurulacağına ilişkin talimatlar Yükleme Assassin'in creed origins PC'de full ücretsiz indirme:

yok ... (kolay, öğretici görebilirsiniz, tüm oyunlar için aynı, sadece popüler oyunlar için video eğitimi yapıyorum)

Assassin'in creed origins için sistem gereksinimi full ücretsiz indir:

Minimum: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya daha iyi olan 2048 MB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Ek notlar: Video Ön Ayarı: En Düşük (720p)

Önerilen: OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri) İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 760 veya AMD R9 280X (Shader Model 5.0 veya daha iyi olan 3GB VRAM) Ek Notlar: Video Preset: Yüksek (1080p)
İndirme Linkleri

221
TELİF HAKKI İHLALİ