Assassin’s Creed Valhalla Türkçe Yama İndir – Full + Kurulum

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama İndir – Full

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yaması, Assassin's Creed serisinin yayınlanmış olan son oyunu olan Assassins Creed Valhalla oyununda bildiğiniz üzere maalesef ki Türkçe Yama dil desteği bulunmamaktadır. Türkçe yama ekipleri tarafından oyunu Türkçe dil desteğinde oynamak isteyenler için geliştirilmiş olan bu yama sayesinde oyun içerisinde meydana gelen olayları daha iyi bir şekilde anlayacak ve oyunun keyfini çıkartacaksınız.

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama indir kur

Size verilen görevlerine veya karakterler arasında yapmış olduğunuz diyalogların ne olduğunuz daha net bir şekilde anlayacağınız bu yama sayesinde oyun keyfinizi ikiye katlayacak ve Türkçe ana menü sayesinde oyun içi ayarlamalarınızı daha kolay bir şekilde ayarlayacaksınız.

Kolay bir kuruluma sahip olan Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama kurulumunu yapmadan önce orijinal dil dosyalarının yedeğini almayı unutmayın.

Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama Kurulum

Assassin's Creed Valhalla oyunu kurulan  ana klasörü açın ve dosyalar arasında bulunan “DataPC patch 01 forge” kopyalayın. Ardından indirilen  RAR içerisinde bulunan Türkçe Yama dosyalarının tamamını oyunun kurulu olduğu dizine atın ve tüm dosya değiştirme sorularını onaylayın. Yapmış olduğunuz bu işlemlerin ardından “ACV TR 104.bat” dosyasını çalıştırın ve Türkçe yama kurulumunu tamamlayın. Oyuna girdiğinizde altyazı seçeneğini açın.

RAR Şifresi: ve ya 12345
246
TELİF HAKKI İHLALİ