Assault on Arnhem Full İndir Oyun indir

ARNHEM full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ARNHEM'ye Saldırı, Eylül 1944'te ünlü işletme pazar bahçesi kampanyasına dayanan bir ve dört oyuncu arasında operasyonel düzeyde bir savaş oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bookmark Games, Hexwar Games

Publisher: hexwar games

sürüm tarihi: 11 Mar, 2016

tür: strateji, dönüş tabanlı

"mühimmat yorgun. Tanrı Kralı Korusun!" - 1. Havadan Bölümünden Son Radyo Mesajı.

ARNHEM'ye saldırı, Eylül 1944'te ünlü işletme pazar bahçesi kampanyasına dayanan bir ve dört oyuncu arasında bir operasyonel düzeyde bir savaş oyunudur.

Her oyuncu, Hollanda'daki Arnhem kasabasına giden köprülerde kavga eden müttefik veya eksen kuvvetlerinde birimleri yönetir. Oyunun amacı, oyunda belirli bir süre boyunca köprü hedeflerini yakalamak ya da savunmaktır.

Arnhem'e Saldırı, basit cephenin altına daha derin bir karmaşıklık seviyesine sahip olmasına rağmen, oynamaya başlamak için kolay bir oyundur.

Anahtar fetürleri: Dört oyuncuya kadar Hotseat Multiplayer. Çapraz platform çevrimiçi çok oyunculu. (iki oyuncu) Oyun içi öğretici. Tabanlı oyunu çevirin. Dört senaryo. (Mezar; nijmegen; arnhem; operasyon pazarı bahçesi) Savaş mekaniğinin sisi (arazi hesaba katmak). Birimlerinizi ormanda gizleyin ve düşmanı izleyin! Gece vakti, savaş ve komutu etkileyen görünürlük azalır. Recon ünitelerinizi düşman çizgileri üzerinden kaydırın! HQ tedarik hatlarını ve birim yeniden toplanmasını yöneten lojistik kuralları. 110 adetten fazla 7 ayrı ünite tipi. Üç savaş senaryosu ve ana kampanya senaryosu. Eksen veya müttefik olarak oynayan üç seviyeli AI zorluğu. 3B harita görünümü. Tedarik damlaları, takviye programları. Acemi için yeterince basit ama uzmanlar için bol miktarda derinlik ile.

Minimum: OS: Windows XP SP3 / Vista / 7/8/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri Bellek: 3 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu grafik kartı Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
272
TELİF HAKKI İHLALİ