ASTRO AQUA KITTY Full İndir Oyun indir

Astro Aqua Kitty full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Astro Aqua Kitty - Aqua Kitty Cats, tüm yeni bir eylemde RPG atış-emme macerasında uzaya fırlatıldı! Mürettebatınızı seçin, gizemli suyu doldurmak için patlatın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: tikipod

Yayıncı: tikipod

Çıkış tarihi:

tür: eylem, rpg, atıcı, Sci-Fi

Aqua kitty kedileri, tüm yeni bir eylemde RPG ateş-em-up macerasında uzaya fırlatıldı!

Mürettebatınızı seçin, ardından gizemli su dolu asteroitleri araştırmak için patlayın.

Savaş Tuhaf Düşmanlar, Maden Muhteşem Gems, Yeni Silahlar, Geliştirme Cihazları Kurun ve XP'yi Seviyeniz Olarak Eksiksiz Becerilerinizin Kilidini Açın.

sadece korsan tavşanlara bakmaya dikkat edin, her zaman ilk önce yağmurudan önce olmaya çalışın!

Bu oyun, Xbox ve PS4 denetleyicileri gibi Joypad denetleyicilerini destekler. Oyunu uyumlu bir joypad ile oynaması tavsiye edilir.

Anahtar fetürleri: Bir pilot ve mühendisin gemi ekibinizi, kilidini açmak için benzersiz becerilere sahip bir dizi hayvandan seçin. Giderek daha tehlikeli asteroitleri keşfettikçe madencilik kedilerine yardım edin. Dükkanlarda harcanabilecek mücevher kristalleri için maden kayaları. Size de yardımcı olmak için uzman kediler toplanabilir! Mekanik kediler kapılar gibi şeyleri düzeltebilir. Pilotlar araçları ve taretleri kullanabilir. Bilim adamları, egzotik polen toplama gibi daha sıradışı görevlere yardımcı olabilirler! XP kazanmak için düşmanları patlatın ve sonra seviyelendirin! Yavaş yavaş mürettebat becerilerinin kilidini açmak, geminizi yükseltmek ve daha yüksek seviye silahlara ve eşyalara erişim kazandırmak. Farklı durumlar için farklı silahlar ve cihazlar kurun. Onları dükkanlarda, düşman damlaları, kasalarda satın alabilirsiniz ve görevleri tamamlayabilirsiniz.

Minimum: OS: Win10 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ek notlar: Analog sopayla joypad kontrolü oyunu oynamanın en iyi yoludur (örneğin, Xbox veya PS4 denetleyicisi)

Önerilen: OS: Win10 İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Graphics 4000 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut alan Ek notlar: Analog sopayla joypad kontrolü oyunu oynamanın en iyi yoludur (örneğin, Xbox veya PS4 denetleyicisi)
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
196
TELİF HAKKI İHLALİ