Atlas Architect Full İndir Oyun indir

atlas mimar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Atlas Mimar - hayal gücünüzün sınırınız olduğu yaratıcı bir oyun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: danial rashidi

Publisher: Rashidi Interactive

sürüm tarihi: 26 Nis, 2021

tür: gündelik, bina, simülasyon, açık dünya

Bu, yaratıcılığınızı ifade etmenize ve büyülü bir dünya yaratmanıza izin verecek bir oyundur. Her tıklama yeni bir olasılık yol açar ve tek sınırınız sizin hayal gücünüzdür. Atlas Architect, hızlı ve kolay bir şekilde çok çeşitli dünyalar ve haritalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Arkasındaki fikir, rahatlatıcı ve yaratıcı bir deneyim olması gerektiğidir, her tıklama yeni bir olasılık ortaya çıkarmalı ve yanlış hamle yoktur. İnşa etmeye ne karar verirseniz sorunsuz bir şekilde karıştırılır ve sonucu bir organik dünya olacaktır. Seçebileceğiniz ve seçebileceğiniz ve seçim yapabileceğiniz birkaç biyom vardır ve dünyanızı oluştururken keşfetmek eğlenceli olacak birkaç benzersiz hikaye anlatımı öğesi vardır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek I5-7500 / RYZEN 5 1600 Bellek: 1 GB RAM Grafik: Nvidia * GeForce GTX 1060 veya AMD * Radeon Rx 580 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ i7-7500 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: NVIDIA 1070 GTX DirectX: Sürüm 12 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

173
TELİF HAKKI İHLALİ