ATOM RPG Trudograd Full İndir (v0.8.1) Oyun indir

Atom RPG Trudograd full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Atom RPG: Trudograd, bağımsız bir devamı / genişleme olarak Atom RPG'nin hikayesine devam eden ve ... tarafından belirlenen gelenekleri takip eden sıraya dönük bir erişim sonrası rol oynama oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: AtomTeam

Yayıncı: AtomTeam

sürüm tarihi: 11 May, 2020

tür: rpg, dönüş tabanlı, sağkalım

Lütfen dikkat: Trudograd, hikayesini sürdürdüğünden beri

Atom RPG

Sequel'den önceki önceki başlığın oynatılması önerilir.

Trudograd, Kıyamet sonrası Sovyetler Birliği'nde ayarlanan dönüş temelli bir rol oynama oyunu olan Atom RPG'ye tek başına bir hikaye genişlemesidir.

Erken falap, Wasteland ve Baldur'un kapısı serisi gibi geçmişin klasik CRPG başlıklarından esinlenilmiştir.

22 yıl önce SSCB ve Batı bloğu bir nükleer bir infernoda birbirlerini imha etti. Milyonlarca anında öldü, toplum çöktü ve teknoloji orta çağlara geri gönderildi. Sen bir atom üyesi'niz, insanlığın kıyamet sonrası kalıntılarını korumakla görevlendirilen bir organizasyon.

İki yıl önce siz - atomun bir çaylak acentesi - Sovyet atıklarına tehlikeli bir göreve gönderildi. Sonuç olarak, insanlığın mücadelesi kalıntılarını potansiyel olarak tahrip edebilecek yeni bir tehdit hakkında belirli bilgileri ortaya çıkardınız.

Anahtar fetürleri: Mücadele, ticaret, konuşma ve keşfetmek için kendi lore ve düzinelerce çeşitli yerleri olan büyük bir şehir; Büyük miktarda karakter geliştirme yolları, mücadele stilleri, beceriler, perks ve ayrımlar ile sert bir dönüş temelli deneyim; Her biri kendi kişiliğine ve sağlam bir dallanma diyalogu olan benzersiz karakterler; Çevrenizdeki şehri aktif olarak değiştiren çoklu çözüm görevleri; Kahramanınızı önceki oyumuzdan aktarabilme ( Almak için kolay bir oyun. Trudograd, ilk oyunun arsasının bir devamı olsa da, yeni oyunculara karşı da dostça, sizi hızlı bir şekilde dolduracak ve kaçırmış olabileceğiniz önemli gelişmelerde. Oyuncular için oyuncular tarafından yapılan iki yıllık bir topluluk çabasının bir sonucu. Bu oyun, önceki başlığımızdan bir sürü değişikliği kapsar, bu kullanıcı geri bildirimlerinden ilham alındı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 64-bit (7 SP1 + / 8 / 8.1 / 10) İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Phenom II Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 6670 2GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 16 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 64-bit (7 SP1 + / 8 / 8.1 / 10) İşlemci: Intel Core I5 ​​/ AMD FX Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1660 / AMD RX 570 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 16 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
230
TELİF HAKKI İHLALİ