Auto Dealership Tycoon Full İndir (v2.0.1) Oyun indir

Otomatik Bayilik Tycoon Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Otomatik Bayilik Tycoon - Otomatik Bayilik Tycoon'a Hoşgeldiniz, Kendi Araba Bayilikinizi Sahip olun. Müşteri memnuniyeti derecesini izleyin, eğer çok düşük müşteriler ise ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: diggidy.net, llc

Publisher: diggidy.net, llc

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: Simülasyon, Yönetim

Otomatik Bayilik Tycoon'a Hoşgeldiniz!

Otomatik Bayilik Tycoon, kendi otomobil bayiliğinizi sahip olduğunuz ve işletmeniz için bir sıra tabanlı bir Tycoon oyunudur.

Müşteri memnuniyeti derecelendirmenizi izleyin, eğer çok düşük müşteriler gelmeyi bırakır!

Otomobilinizin fiyatlarını ayarlayın, çok yüksek ve müşteriler satın almayacak, çok düşük ve bazı karlara kaybediyor olabilirsiniz. Ekstra müşterileri showroomunuza sürmek ister misiniz? Popüler arabalardan bazılarında fiyatı düşürün ve müşterilerin showroom'a yol açtığını izleyin.

Sıcak arabalar! Arabalar çizgiler devam ediyor, zaman doğru olduğunda stok yaptığınızdan emin olun.

Kullanılmış araba açık artırmasında kullanılmış araba için diğer NPC'ye ait bayilerine karşı yarışın! Haftalık açık artırmaya katılın ve teklifin başlamasına izin verin.

Banka hesabınız dikişte patladı mı? Başka bir Otomatik Bayilik satın alın ve bankacılığı bankacılığa başlayın. Ancak alıcı dikkatli olun, bir mağaza yöneticisi hayalinizin anlaşmasını yapabilir veya bozabilir.

Yükseltilmiş bekleme alanları, otomatlar, TV, kapıcı, concierge, resepsiyonist ve daha fazlası gibi binanız için yükseltmeleri satın alın.

Satış Müdürü, Servis Müdürü, Finans Müdürü ve showroom ve servis çalışanları dahil olmak üzere çalışanları kiralayın ve ateşleyin. Bir rakipin bayiliği için çalışmaya bırakılan çalışanlara dikkat edin.

Özel müşteriler zamanında bayiliğinizi ziyaret eder! Bazen iyi, bazen kötü.

Rastgele olaylar

Satış etkinlikleri

Müşteri Memnuniyeti Derecelendirmesi

İkinci el araba açık artırmaları

Trade-ins

Rekabetçi bayiler satın alın

Hava durumu

Ayarlanabilir Fiyatlandırma

35+ iyileştirme

5 bina

8 marka

25 araba

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2.0ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1024MB Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: En az 1024 MB ile minimum grafik kartı

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2.5GHz + Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2048MB Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ek notlar: En az 2048 MB ile bir grafik kartı öner
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
238
TELİF HAKKI İHLALİ