AutoIt v3 İndir

AutoIt ile aklınıza gelebilecek her türden yazılımı yapabilirsiniz. Çok küçük boyutlu olmasına rağmen sınırları yoktur, ve kullanımı diğer yazılım araçlarına göre daha kolaydır. Versiyon 3 ile birlikte gelen yenilikler ile sınırları zorlamış her alanda kullanılabilecek bir araç haline gelmiştir.

Çeşitli fonksiyonlar, değişkenler kullanarak yazdığınız programları “exe” haline getirerek program oluşturabilirsiniz. 32-bit ve 64-bit işletim sistemlerinde çalışabilir. Ayrıca derlediğiniz programları da 32-bit ve 64-bit destekli hale getirebilirsiniz. AutoIt v3 Windows XP ve üzerindeki işletim sistemleri için sorunsuz çalışmaktadır.

Oyunlar için makro botlar yazabilirsiniz. Makro açısından oldukça gelişmiş ve kullanışlıdır. Basic altyapısı olduğu için kodlama işlemleri de bir o kadar kolay olacaktır.

Oluşturduğunuz programlar için başka bilgisayarda Autoit ‘ in kurulu olması gerekli değildir.

Kolay bir dil olduğunu söylemiştik. Örnek vermek gerekirse bir mesaj kutusunu ekrana yazdırarak uyarı verdirmek için aşağıdaki kodu kullanmanız yeterli olacaktır.

MsgBox(0, “Başlık”, “Merhaba, İndir.Vip!”)

Eğer başka bir uygulamayı çalıştırmak istiyorsanız;

Run(“notepad.exe”)

kodunu kullanabilirsiniz. (Not Defterini Açtık).

Programın kodları düzenleyebileceğiniz ve otomatik tanımlama için gerekli eklentiler içinde mevcuttur. Ayrıca içerisinde kod örneklerini bulabilirsiniz.

 

Desteklenen Diller: İngilizce

İşletim Sistemi: Windows Xp ve Üzeri

Üretici: Jonnathan Benett - AutoIt Team

Bellek: 11.7 MB

Alternatif 1

192
TELİF HAKKI İHLALİ