AWAKE Full İndir (Early Access) Oyun indir

Uyuma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uyanık - Amacınız? Hayatta kalmak! Adayı keşfedin ve vahşi doğayı evcilleştirin! Yiyecek ve içecek bulun, bulur ve zanaat toplayın! UYARI: Bu oyun erken erişimde, lütfen satın al ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Diios

Publisher: yeti studio ©

sürüm tarihi: 16 Aralık, 2015

tür: macera, survival

Uyanıklığa Hoşgeldiniz, Anne Doğa Ennemy'inizdir!

Birincil hedefiniz? Hayatta kalmak! Uyanıkça, bir adaya ulaşmayı başaran bir gemi enkazıdır. Adayı keşfedin ve vahşi doğayı evcilleştirin! Hayatta kalmak için yiyecek ve içecek bir şey bulun, bulur ve zanaat barınakları, şömineler ve diğer birçok şey toplayın!

Lütfen, bu oyunun erken erişimde olduğunu unutmayın, lütfen bu oyunu yalnızca oyun geliştirmeye katılmak istiyorsanız ve yalnızca bazı hatalarla karşılaşmaya hazırsanız.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 8800gt DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek Notlar: Minimum yapılandırma, daha optimize edilmiş değil ve gecikme veya donma ile karşılaşmanız mümkündür.

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Dört Çekirdekli İşlemci Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 660 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: Tavsiye edilen yapılandırma uyanık oynamak için optimize edilmiştir, gecikme veya donmaz şekilde karşılaşmamalısınız.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
137
TELİF HAKKI İHLALİ