Back in 1995 Full İndir Oyun indir

1995'te BEDAVA BEDAVA PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 1995 yılında geri döndü - orijinal Playstation'ın hayatta kalma korku ve gizemli oyunlarına gerileme, 1995'te geri döndü, bu Unutulmuş Oyunlar Dönemi'nden her şeyi yeniden yaratır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: çarpık kodu atın

Publisher: degica

sürüm tarihi: 28 Nis 2016

tür: eylem, macera, korku

Orijinal Playstation'ın hayatta kalma korku ve gizemli oyunlarına gerileme, 1995'te geri döndü, hepsi ama unutulmuş oyunların her şeyden her şeyi yeniden yaratır.

, kızınızın ortadan kaybolan felaketini çevreleyen felaketin, şehri sallayan felaketin çevreleyen gizemi ortaya çıkarmanız gereken hem beton hem de belirsiz bir dünyaya taşındı ve neden nihayet geri dönmeye karar verdiniz.

1995 yılında, INDIE Developer Takaaki Ichijo'nun ilk oyun deneyimlerinden elde ettiği eşsiz hissini çoğaltmak için bir araç olarak bir aşk emeği olarak yaratıldı: PlayStation ve Sega Satürn.

Özellikler:

* D-Pad önerilen

* 720p veya daha büyük ekran çözünürlüğü gereklidir

* Yaklaşık çalışma süresi 2-3 saat

Anahtar fetürleri: Düşük ayrıntı modelleri, doku çözgü, CRT öykünmesi ve sabit CCTV tarzı kamera açıları dahil olmak üzere retro 3d grafiklerin nostaljik dünyasında kaybolun. Eski okul kullanıcı arayüzü ve tank kontrolleri ile gizemli oyun türünü yeniden yaşayın. 1995 yılında Sparse Cityscape keşfedin, geçmişle ilgili ipuçları ile doludur. Asla gerçekten bilmeyeceğiniz niyetleri olmayan hasarlı karakterlerin oyuncuları ile etkileşime girin. Kendinizin gizemini, kızını ve şehre olanları ortaya çıkar.

Minimum: OS: Windows XP SP2 + veya daha yüksek İşlemci: Intel Core 2 Duo 2GHz veya daha yüksek CPU, SSE2 talimat seti desteği Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 3000 / DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut Alan Ses kartı: gerekli değil
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
141
TELİF HAKKI İHLALİ